BYŁEŚ - JESTEŚ - BEDZIESZ ZAWSZE Z NAMI [*][*][*]
MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI[*][*][*]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"(* Tysiące
światełek do nieba za wczoraj i na dziś aniołki kochane nasze ..!
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Pamięć i miłość jest wieczna....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są chwile , które nigdy nie wrócą, lecz w pamięci będą trwać
wiecznie...ღ
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Każda chwila jest magią,a każde wspomnienie skarbem.." My
pamiętamy i ta pamięć pozostanie [*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie potrafię trwać w milczeniu, cisza serce zmienia świat, nie potrafię
wskrzeszać uczuć, które w nicość porwał wiatr....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola
NIECH PAMIĘĆ O TOBIE BĘDZIE
... WIECZNIE ŻYWA.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA
[♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥]
[♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Mikołaj Gogol napisał ....Drogocennym darem jest umiejętność słyszenia
duszy człowieka.Zapalam światełko za wczorajszy dzień , dzisiejszy i na
niedzielę.
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
♥♥♥....Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane.
Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Śmierć pozostawia ból ,serca nikt nie może leczyć.Miłość pozostawia
Pamięć, nikt nie może zabrać ...Pamiętam...[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasza tęsknota...motylem leci do Was, przysiada na ramieniu, muska skrzydłami
policzek i wtedy już Wiecie, ze czekamy....
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Wspomnienia są dla nas jak lekarstwo...(*)
Zgłoś SPAM
Jola
♥ Wspomnienia chwil wspólnie spędzonych pozostaną na zawsze...i nadzieja,
że kiedyś znów się spotkamy jest dla nas ukojeniem tęsknoty....Modlitwa i
światełko Pamięci NIECH BÓG MA CIĘ W OPIECE [(**)]♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci. Nasze życie tak
szybko się zmienia, ale nigdy nie zmienią się nasze wspomnienia[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..to nie był czas,to nie była pora
..:"(! Tęsknota jest okrutna !
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Pamietam.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wciąż płyną dni, pośród nich my. Tak bliscy , a tak daleko od siebie.
Tylko piękne Wspomnienia zostały po Tobie Mariuszku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.