Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze ... bo tak długo człowiek żyje
jak długo o nim się pamięta ....Światełko i modlitwa dla
Ciebie.....Odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
My tęsknimy wciąż za Wami, chcemy Byście byli obok.... tak jak gwiazdy
pragną nieba, tak nam dzisiaj Was potrzeba......
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Stracić kogoś -to tak jakby spaść w otchłań nicości, poznać jak bardzo
boli tęsknota za kimś kto odszedł już na zawsze. Stracić kogoś -to tak
jakby samemu wydać ostatnie tchnienie..:*:*!Nasza pamięć.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czasem cicho ktoś odchodzi.I świat ciemny nam się zdaje....czasem cicho ktoś
odchodzi,lecz naprawdę tu zostaje [*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie,sierpniowe światełka Mariuszku dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Dopóki pamiętamy o Nich,to Oni są w nas,nawet w szarych dniach, kiedy
wszystko okrywa się smutkiem.Światełko i modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście dla nas gwiazdką i nadzieją, naszą częścią i ciszą głęboko w
sercu schowaną....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny "Pokój Ci wieczny".
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"(* Tysiące
światełek do nieba za wszystkie dni naszej nieobecności kochani :*:*..Kochamy
was.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą... Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią... Są ślady łez, które nigdy nie wyschną...[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
SMUTEK UKRYTY NA DNIE...LECZ PŁOMYK PAMIĘCI... TLIĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE...AŻ
PO CZASU KRES...((**)) ŚPIJ SPOKOJNIE.....ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W krainie serc zostaliśmy sami, tysiąc uczuć, milion łez...czemu to wszystko
tak skończyło się??? pozostały tylko wspomnienia...i tęsknota....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Cicho przerwany rozdział życia i brak szansy na jego wznowienie....napawa
smutkiem,rozpaczą...jest tylko cudownym wspomnieniem....
Zgłoś SPAM
ciocia Daniela
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ludzka dusza jest jak tęcza nad przepaścią, jak całe życie znika. I taki
wielki żal jakby zgasła czyjaś miłość - tych co zostali
przenika.Światełko i modlitwa dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
...Czekajcie na nas...tam, gdzie szlak skrzyżuje nasze i Wasze serca....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.