ODSZEDŁES BY ZYC WIECZNIE, bo w Niebie bezpiecznie, a my was kochamy , ze
smutkim wspominamy
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Niedzielne światełko pamięci dla Was kochani
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Posyłam kwiaty, niech powiedzą one To, czego usta nie mówią
stęsknione.”●─ Adam Asnyk ─● Niedzielna, cieplutka Lampeczka dla
WAS, Krzysiu i Jacku...☆♨️ ☆
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
Światełko pamięci dla Was Krzysiu i Jacku
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Ostatnia podróż nie uprzedza... przychodzi bez pytania, bez przygotowania.
Czasem.... nie daje się pożegnać i to boli. Tak bardzo boli...
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Są w życiu chwile
Które na zawsze w pamięci zostają
I choć czas mija
One nie mijają
I są osoby
Które raz poznane
Bywają w życiu niezapomniane
Światełko pamięci Krzysiu
...+❤️❤️♨️❤️❤️♨️❤️❤️+...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️෴☀️෴❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza
i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozswietla Ci drogę a
jej ciepło ogrzewa Wasza duszę, kochani.❤️෴☀️෴❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Jesteście tutaj, choć... tęsknota serce zżera! Jesteście zawsze, chociaż
nigdy Was nie ma....Aniołki Moje Ukochane
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Modlitwę i światełka mej wiecznej pamięci zostawiam dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Przemija życie...stracone lata...zabrane marzenia...zapomniany uśmiech...to
życie bez Was Najdrożsi...nie tak miało wyglądać nasze życie Chłopaki
Ukochane
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 13.06.2026
rodzice Michała Ruta
♨❤️♨ - Nasza pamięć i światełko dla Was Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Są takie chwile urocze i cudne, a każda z chwil zbyt krotko trwa. Przemija jak
echa złudne, a w sercu smutek a w sercu żal. Zapalam WAM światełko, Krzysiu
i Jacku...od serca mego.. ❤️ ▬♨️ ▬❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
wiatr wspomnien niesie echo tWYCH SŁÓW A W SERCU POZEGNANIE I MIŁOŚĆ NIE
ZNIKA
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️♨️❄️❤️ Jest taki ból, którego nic nie ukoi? Jest taki
strach, którego nic nie pokona ? jest taki żal, który nigdy nie zniknie?.
jest taka tęsknota, która już na zawsze
zostanie?❤️❄️♨️❄️❤️
Zgłoś SPAM
Mama
W tęsknocie zmieszana chwila i wieczność, wspomnienia ciężkie na dno
opadają a człowiek wraz z nimi tonie...tak bardzo tęsknię Ukochani
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Dzień za dniem mija, a Was nie ma i nie ma...modlitwę i światełka zostawiam
dla Was Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.