❤️❄️♨️❄️❤️ Jest taki ból, którego nic nie ukoi? Jest taki
strach, którego nic nie pokona ? jest taki żal, który nigdy nie zniknie?.
jest taka tęsknota, która już na zawsze
zostanie?❤️❄️♨️❄️❤️
Zgłoś SPAM
Mama
W tęsknocie zmieszana chwila i wieczność, wspomnienia ciężkie na dno
opadają a człowiek wraz z nimi tonie...tak bardzo tęsknię Ukochani
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Dzień za dniem mija, a Was nie ma i nie ma...modlitwę i światełka zostawiam
dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Ciszą Jesteście niczym więcej, to dla Was serce moje biło
najgoręcej...pamiętam...pamiętam zawsze...bo tak długo człowiek żyje jak
długo o nim się pamięta...Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 12.06.2026
Mama Marvinka ♨️♨️♨️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko dla Was Krzyniu,Jacku...pamiętam
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknota,ból,cierpienie,nie znają czasu..pozostają na zawsze.- Nasza
codzienna pamięć dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨️☘️❤️Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni
naszego istnienia Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.Bo w
naszych sercach,Wasze serca biją,pamiętam❤️☘️♨️☘️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą
Zostaniesz w naszych sercach ukochaną osobą
Światełko pamięci na piątek Krzysiu
❤️♨️♨️♨️❤️❤️♨️♨️♨️❤️❤️♨️♨️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Drogę Waszą teraz gwiazdy srebrem ścielą, anielski śpiew czas uprzyjemnia,
niebo domem, księżyc przyjacielem....
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Dzieli nas czas, dzielą nas kilometry, ale ponad ziemią łączą nas nasze
serca...modlitwa i światełka dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Tak niewiele mi pozostało...nieposkładane myśli, łzy spływające po
policzkach, zdjęcia, piękne wspomnienia i morze tęsknoty...lecz to wszystko
co mam dziś Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 11.06.2026
babcia Kamilka Wisniewskiego
świętych obcowanie i pokoj boży Krzysiu
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ♨️♨️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*•`Pamięć jest podporą
życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy odeszli..
Światełko i modlitwę Ci
zostawiam.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*•
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Spoczywaj w pokoju, a pamięć o Tobie niech zawsze będzie żywa.
.**. Światełko Pamięci dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.