◕☀◕ Jest taki ból, którego nic nie ukoi… Jest taki strach, którego
nic nie pokona… Jest taki żal, który nigdy nie zniknie… Jest taka
tęsknota, która na zawsze zostanie ◕☀◕
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko w Narodowy Dzień Życia i kolejny piątek Wielkiego Postu .Stacja
VIII "Nie płaczcie nade mną ,płaczcie nad sobą i nad waszymi
dziećmi."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..łza cicho spłynęła po policzku.. westchnieniem załkało
serce..TĘSKNIĘ....... Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla
Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ ☀️ Światełko ☀️ ☀️ Pamięci ☀️ ❤️ dla Ciebie
Krzysiu i dla Twojego Taty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
★ღ Zostawiam światełko KU PAMIĘCI...★ღ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
TĘSKNOTY NIGDY SIĘ NIE WYZBĘDZIEMY.POWRACA CO DZIEŃ Z CHWILĄ PRZEBUDZENIA,
A KOŃCZY WRAZ Z ZAŚNIĘCIEM.I TAK BĘDZIE DO KOŃCA NASZYCH DNI..
(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Krzysia i Jego Taty ❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨️♨❤️♨❤️Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy.A
rozkwitają tym wspanialej, im więcej serca wkładamy w ich pielęgnowanie.
(Ewa Glińska) Pamiętam i modlitwę zostawiam.❤️♨❤️♨♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
do swiatłoścxiu wiecznej prowadz nas Panie
Zgłoś SPAM
Mama
W moim krwawiącym sercu pamięć o Was Kochani się kryje, Wasz obraz, głos,
uśmiech, Wy cali...wciąż trwacie i wciąż żyjecie....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE KRZYSIU I
TWOJEGO TATY ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Mama
Los człowieka, lot ćmy nad świecą...myślę, że wyszliście z domu na
dłużej, tak jest łatwiej, myślę cokolwiek lub byle co...cokolwiek
robię...kocham i tęsknie, tęsknię okrutnie Najdrożsi...dobranoc
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Miłość jest wcześniej niż życie,trwa dłużej niż śmierć; --- Nasza
pamięć i światełko dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
serca nasze pamiec i modlitwa
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
W zadumie i w rozterce zostawiam Światełko dla WAS, Krzysiu i
Jacku...(¯`♨️´¯)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.