Byłeś przez chwilę
Byłeś Aniołem który przyniósł dobre chwile
Dałeś co miałeś : uśmiech, gest , dobre słowo
Teraz Cię nie ma i moje życie zamiera.....
Szukam Ciebie w mych snach Krzysiu ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨ ❤️ ♨ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze
będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia, które
będą towarzyszyć nam do końca naszego zycia.♨ ❤️ ♨
Zgłoś SPAM
Mama
Nic nie sprawi, że Wrócicie lub, że ból mój ustanie...patrzę w niebo,
gwiazdy uśmiechają się do mnie... bo przecież gdzieś tam Jesteście
Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
Mama
Niech to światełko odnajdzie Was... gdzieś Tam wysoko i przekaże Wam, że
pamiętam, że kocham, że tęsknię tak bardzo...na dobranoc Najdrożsi
światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
((*))*((*))Po pielgrzymce swojego życia spokojnie odpoczywajcie.Na nasze domy
patrzcie z góry i odpędzajcie swym skrzydłem anielskim wszystkie czarne
chmury!
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Zawsze będziesz między nami - w pamięci i sercach pozostaniesz;
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko z modlitwą dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
⭐♨️⭐
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienia o Was to darmowe, wieczne i bezcenne skarby, które podążają z
nami przez całe życie... Panie Jacku spokojnych snów
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienia o Was to darmowe, wieczne i bezcenne skarby, które podążają z
nami przez całe życie... Krzysiu spokojnych snów
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Radość minęła szybko, ból jest wieczny...Pokój Waszych Dusz., Krzysiu i
Jacku.╠♨️╣
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd do
Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka Zostawiam
światełko wiecznej pamięci i modlitwę,pamiętam kochani❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Przez życie trzeba iść serdecznie, niosąc w otwartych dłoniach światło,
bo tylko tacy żyją wiecznie, którzy z miłością w sercach
gasną...tęsknię Kochani, tak bardzo, bardzo....
Zgłoś SPAM
Mama
Codziennie pytam gdzie są Moje Anioły, dokąd odfrunęły z mych ramion, gdzie
mam Ich szukać nie wiem, czy mam Ich szukać gdzieś w niebie???choć jeden
znak, że jest Wam dobrze Najdrożsi...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.