Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
657470
Zapalone ponad rok temu
Babcia Zosi Gębki
Światełko i moja pamięć dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะNIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać, nie ma dni, których nie warto wspominać nie ma ludzi, których nie warto kochać.  ☆♨️☆ PŁOMYCZEK JAŚNIUTKI NA WASZĄ CHMURKĘ ŚLĘ...☆♨️☆
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
A tesknocie i smutku nie ma konca
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Światełko na piątek [*] Krzysiu i Jacku
Zgłoś SPAM
Mama
W pamięci żywe obrazy, a w sercach nadziei płomień...chwile, które tak bardzo bym zatrzymać chciała jak fale odpływają gdzieś w dal...kocham i tęsknię Najdrożsi
Zgłoś SPAM
Mama
Tam, gdzie Jesteście pewnie jest dzień i śmiejecie się, tak cudownie, spełniacie swoje marzenia i sny...tu, gdzie ja jestem, jest teraz noc i najzimniejsza z zim...tęsknię Serduszka Moje
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
 ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜..... Światełko dla Ciebie Roberciu. W płomieniu świecy westchnienie i łzy W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami dni.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku....śpijcie spokojnie.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zostawiam światełko pamięci niech dotrze hen..do WAS mimo pochmurnego nieba...╠♨️╣
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Nie zmienię tego, że Was przy mnie nie ma, nie zmienię choć tęsknię, tęsknię bo kocham...dajcie mi siłę by jakoś dalej trwać...
Zgłoś SPAM
Mama
Lećcie moje Anioły, opuście powłokę przeznaczenia, lećcie na nowo odnależć światło...stańcie się wiatrem, bądżcie gołębiem, lećcie do nieba, spełnijcie swoje marzenia...ja dołączę do Waszego boku
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
odszedłeś Krzysiu od nas ale pamietamy,światełko i modlitwe presyłamy
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   707   708   709   ...   3903   3904    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010