Nie ma chwil, których nie warto pamiętać, nie ma dni, których nie warto
wspominać
nie ma ludzi, których nie warto kochać. ☆♨️☆ PŁOMYCZEK JAŚNIUTKI
NA WASZĄ CHMURKĘ ŚLĘ...☆♨️☆
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
A tesknocie i smutku nie ma konca
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Światełko na piątek [*] Krzysiu i Jacku
Zgłoś SPAM
Mama
W pamięci żywe obrazy, a w sercach nadziei płomień...chwile, które tak
bardzo bym zatrzymać chciała jak fale odpływają gdzieś w dal...kocham i
tęsknię Najdrożsi
Zgłoś SPAM
Mama
Tam, gdzie Jesteście pewnie jest dzień i śmiejecie się, tak cudownie,
spełniacie swoje marzenia i sny...tu, gdzie ja jestem, jest teraz noc i
najzimniejsza z zim...tęsknię Serduszka Moje
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜..... Światełko dla Ciebie
Roberciu.
W płomieniu świecy westchnienie i łzy
W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami dni.
Smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku....śpijcie
spokojnie.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zostawiam światełko pamięci niech dotrze hen..do WAS mimo pochmurnego
nieba...╠♨️╣
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Nie zmienię tego, że Was przy mnie nie ma, nie zmienię choć tęsknię,
tęsknię bo kocham...dajcie mi siłę by jakoś dalej trwać...
Zgłoś SPAM
Mama
Lećcie moje Anioły, opuście powłokę przeznaczenia, lećcie na nowo
odnależć światło...stańcie się wiatrem, bądżcie gołębiem, lećcie do
nieba, spełnijcie swoje marzenia...ja dołączę do Waszego boku
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
odszedłeś Krzysiu od nas ale pamietamy,światełko i modlitwe presyłamy
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.