❤️⭐❤️⭐ Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest
takie miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego
Nie zburzy żadna zamieć,Kochani.⭐❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Chociaż wiemy, że tamte radosne lata, kiedy byliśmy wszyscy razem uschły
niczym niepodlewany kwiat, to wciąż nie możemy się z tym pogodzić, nie
możemy zapomnieć.....
Zgłoś SPAM
Mama
Nadzieja powinna odejść ostatnia, wiec czemu moja nadzieja odeszła przede
mną zostawiając po sobie pustkę, zgliszcza w sercu i bezradność wobec
przeznaczenia...kocham i tęsknię Najdrożsi tak bardzo
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
ڿ☀️ڿڰۣ ☀️ڿڰۣڿ.....
❤️ To, co widzialne przemija
To, co niewidzialne wiecznie trwa ❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️Dla świata byliście tylko cząstką, dla Nas całym
światem"Zostawiam codzienną modlitwę i mnostwo najjaśniejszych
światełek.❤️Kochani dziękuję za pamięć o moim mężu i
pozdrawiam.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najbardziej bolą nas wspomnienia,nie,nie te nieprzyjemne,tylko te
najlepsze.Właśnie te bolą najbardziej.Minęło coś pięknego co się nigdy
nie powtórzy...Światełko z modlitwą dla Ciebie Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
۩ ☸ڿڰۣ☸ WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE...Pozostaliście
anielskimi duszami między nami...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"za serce co zgasło tak nagle bez skargi bez słów ,westchnij przechodniu
i Ojcze nasz zmów." W deszczowy dzień serce płacze łzami żalu i
tęsknoty,a usta szepczą:wola Twoja Panie daj Im odpoczywanie
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
WSPOMNIENIA...TO CZASEM TAK MAŁO..Niech Waszego spokoju Aniołowie
strzegą..☆♨️☆
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Tylko Pamięć jest tym, co mogę Wam ofiarować.
Pamiętam codziennie i ślę dla Was Krzysiu i Jacku promyczek słońca ☀️
Odpoczywajcie w Pokoju
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Szepczą wiatry wspomnienia o Was Kochani...jeszcze powietrze przesycone
drżeniem, postacie Wasze nie blakną, miłością w sercu wyryte...
Zgłoś SPAM
Mama
Przecież nie chcę tak wiele - tylko tyle...żebyście Byli na odległość
ręki, na głębokość wzroku, ciepło Waszych rąk, Wasz uśmiech wyłoniony w
tłumie, tak potrzebny w noc bezsenną kiedy gwiazdy płaczą
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
((( (((❤️))) ))
'` ◕ • ◕
Boże Miłosierny,
Tym co odeszli daj spokój i wieczne odpoczywanie.
A Tym co zostali ,siły na przetrwanie
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️⭐♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i
sercach.˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜. Światełko Pamięci i
modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.