Kochani, kiedy Wasze skrzydła do bram nieba Was uniosły, kiedy opuściliście
ziemię, moje serce z rozpaczy pękło...tak tęsknię...
Zgłoś SPAM
Mama
Tak wiele myśli, które krążą wokół Was Najdrożsi...z oczu płyną łzy,
w sercu Jesteście tylko Wy...tęsknię tak bardzo, kocham tak mocno Chłopaki
Moje...na dobranoc
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
.❤️. .»̯̆« ✿ Światełko
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• Ku Twojej
„°ڰۣڿ ✿✿ Pamięci
✿✿
`°»̯̆✿
❤️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Wystarczyła jedna chwila,aby życie stało się tęsknotą;
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ♨️❤♨️❤
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️⭐♨️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Maj zimny i smutny -Matko Boża najczystsza i św. Stanisławie módlcie się za
nami i naszymi kochanymi zmarłymi. Niech światłość wiekuista Im świeci
,niech odpoczywają w pokoju.Jackowi urodzinowo...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„ Nadzieja to więzy, które chronią serce przed pęknięciem.”
Światełko dla Ciebie Krzysiu i Twego Taty. (¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty, światełko na smutną niedzielę. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐❤️⭐ Oni z nami byli wsparciem, pomocą.I mieli serca pełne miłości.
Dlatego w naszych sercach wciąż żyją.I pamięć o Nich na zawsze
zostanie.Zostawiam modlitwę i swiatełka. Pamiętam.⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
Gosia
Za każdy znicz urodzinowy dla mojego męża Jacka, za słowa wsparcia dla mnie,
za wspólne trwanie przy Naszych Ukochanych z całego serca dziękuję,
serdecznie pozdrawiam Gosia
Zgłoś SPAM
Mama
Chociaż wiem, że tamte radosne lata, kiedy byliśmy wszyscy razem uschły
niczym niepodlewany kwiat, to wciąż nie mogę się z tym pogodzić, nie mogę
zapomnieć...kocham Was i tak bardzo tęsknię
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
___
❤️ Miłość jest wcześniej niż śmierć
i trwa dłużej niż śmierć ❤️__
Zgłoś SPAM
Mama
Chłopaki Ukochane...czas się nie zatrzyma, nie zawróci, jedynie pamięć
smucić się nie pozwoli, echem przywróci ten czas daleki, a tak bliski co
wciąż we mnie trwa...kocham i tęsknię Najdrożsi
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Kiedy tęsknię - zamykam powieki i jesteś .. i jesteś. - (*) Smutne
urodzinowe światełko i modlitwa dla Ciebie Jacku...śpij spokojnie.____ Gosiu
przytulam do serca.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.