Każdego dnia ból przenika ranę dusz,y każdego dnia powraca okropność
cierpienia. Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje, a serce swej pociechy
darmo upatruje ŚWIATEŁKO JAŚNIUTKIE ZOSTAWIAM. ♡°♨️♡°
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Twoja krótka wedrówka ziemska ,przeszła w wędrówkę niebieska, bez kolców
i ciemnosci tego swiata,spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
✿❤️✿Tak wiele wspomnień… wiele wrażeń… W swojej wędrówce
zamknął czas Wciąż do nich wraca myśl uparta Choć Cię już nie ma z nami
żyjesz w nas Światełko dla Was kochani..✿❤️✿
Zgłoś SPAM
Mama
To nieprawda, że Was Kochani nie ma...co dzień budzicie mnie ptakami o
świcie, prawdziwie wolni spokojem wiecznym, bo po drugiej stronie czeka nas
nowe życie...
Zgłoś SPAM
Mama
Tak bym chciała Was przytulić Najdrożsi..żyję, błąkam się, szukam
Waszych głosów, Was nigdzie nie ma..Jesteście wspomnieniami, których nie
zabierze mi już nikt, w sercu i w pamięci na zawsze Jesteście
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
Choć w bólu dziś drogi nasze się rozeszły,
Wiemy, że to tylko na moment doczesny.
† ◥◣❤️◢◤ † ❤️
Ześlij nam ciepły promyk ukojenia
Bo wiemy, że patrzysz, choć tutaj Cię nie ma ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Najpiękniejszą rzeczą, jaką można komuś podarować, to pomyśleć o
nim.
Wystarczy myśl, by być blisko, nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli...”
Pamiętam. I wieczorne Światełko do Nieba ślę ☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Moja pamięć i światełko dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♨️♥️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wszystko się kiedyś zaczyna i kiedyś musi się skończyć. Mimo, że to wiemy
to jest nam tak ciężko po Waszej stracie Kochani. ____ Światełko Pamięci i
modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Niech jasnośc wieczna swieci
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zaschnięte łzy, myśli uśpione, smutek ukryty na dnie, lecz płomyk pamięci
tlić się zawsze będzie aż po czasu kres. ❤♨️❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ Gdzie nie ma
łez, gdzie cierpień kres i słońce zawsze świeci to właśnie tam, u nieba
bram spotkamy się, gdy przyjdzie czas.Pamiętam
.❤️ڿڰۣڿę❀❤❀ڿڰۣڿ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Kochani, kiedy Wasze skrzydła do bram nieba Was uniosły, kiedy opuściliście
ziemię, moje serce z rozpaczy pękło...tak tęsknię...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.