Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
656743
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Każdego dnia ból przenika ranę dusz,y każdego dnia powraca okropność cierpienia. Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje, a serce swej pociechy darmo upatruje ŚWIATEŁKO JAŚNIUTKIE ZOSTAWIAM. ♡°♨️♡°
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Twoja krótka wedrówka ziemska ,przeszła w wędrówkę niebieska, bez kolców i ciemnosci tego swiata,spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
✿❤️✿Tak wiele wspomnień… wiele wrażeń… W swojej wędrówce zamknął czas Wciąż do nich wraca myśl uparta Choć Cię już nie ma z nami żyjesz w nas Światełko dla Was kochani..✿❤️✿
Zgłoś SPAM
Mama
To nieprawda, że Was Kochani nie ma...co dzień budzicie mnie ptakami o świcie, prawdziwie wolni spokojem wiecznym, bo po drugiej stronie czeka nas nowe życie...
Zgłoś SPAM
Mama
Tak bym chciała Was przytulić Najdrożsi..żyję, błąkam się, szukam Waszych głosów, Was nigdzie nie ma..Jesteście wspomnieniami, których nie zabierze mi już nikt, w sercu i w pamięci na zawsze Jesteście
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
Choć w bólu dziś drogi nasze się rozeszły, Wiemy, że to tylko na moment doczesny. † ◥◣❤️◢◤ † ❤️ Ześlij nam ciepły promyk ukojenia Bo wiemy, że patrzysz, choć tutaj Cię nie ma ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Najpiękniejszą rzeczą, jaką można komuś podarować, to pomyśleć o nim. Wystarczy myśl, by być blisko, nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli...” Pamiętam. I wieczorne Światełko do Nieba ślę ☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Moja pamięć i światełko dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♨️♥️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wszystko się kiedyś zaczyna i kiedyś musi się skończyć. Mimo, że to wiemy to jest nam tak ciężko po Waszej stracie Kochani. ____ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Niech jasnośc wieczna swieci
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zaschnięte łzy, myśli uśpione, smutek ukryty na dnie, lecz płomyk pamięci tlić się zawsze będzie aż po czasu kres. ❤♨️❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ Gdzie nie ma łez, gdzie cierpień kres i słońce zawsze świeci to właśnie tam, u nieba bram spotkamy się, gdy przyjdzie czas.Pamiętam .❤️ڿڰۣڿę❀❤❀ڿڰۣڿ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Kochani, kiedy Wasze skrzydła do bram nieba Was uniosły, kiedy opuściliście ziemię, moje serce z rozpaczy pękło...tak tęsknię...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   690   691   692   ...   3902   3903    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010