Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
656724
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*❤️ Jest coś co mrokom się opiera,jest pamięć-ona nigdy nie umiera❤️* - światełko z modlitwą dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[♥️][♥️] Pokój dla dusz Waszych w niebie, a dla nas wspomnienia...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Matko dobrej rady módl się za nami i za naszymi kochanymi zmarłymi.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jaśniutką Lampeczkę z głębi serca Tobie Krzysiu i Twemu Tacie zapalam.. ❤♨️ ❤
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Nic pamieci i swiatła bozego niech łączy nas wszystkich idacych do wieczności
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć.Przechowujemy w niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniejsze słowa,gesty,czyjeś oczy,czyjeś łzy.ktore były naszego życia ozdobą.❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Niech to światełko odnajdzie miejsce, w którym przebywacie i przytuli się do Was byście poczuli, że kocham, że tęsknię, że myślę o Was Chłopaki Ukochane...
Zgłoś SPAM
Mama
Najdrożsi Moi...przebaczcie mojemu sercu i moim myślom, że wciąż szukają, że błądzą uparcie ścieżkami przeszłości, że wciąż podążają śladami wspomnień...kocham i tęsknię tak bardzo Chłopaki
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
ڿڰۣڿ☀️ڿڰۣڿ☀️ ...❤️ To, co widzialne przemija To, co niewidzialne wiecznie trwa ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Matko najmilsza módl się za nami i za Krzysiem i Jackiem
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Krzysia i Jego Taty ♥️♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci. _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
DLACZEGO SZCZĘŚCIE UCIEKA,GDY ZDAJE SIĘ BLISKO BYĆ...A MY MUSIMY NADAL W TĘSKNOCIE ŻYĆ. ♨️ PAMIĘTAM ♨️
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Twojej obecności. Bo umrzeć to zbyt mały powód żeby przestać kochać.Zostawiam codzienną modlitwę.Pamiętam kochani.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   688   689   690   ...   3902   3903    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010