DLA CIEBIE KRZYSIU I TWEGO TATY ŚWIATEŁKO PAMIĘCI , NIECH ZAWSZE SIĘ
WAM PALI..(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Przestało bić najlepsze z serc, tak kochające życie i ludzi.
Żadna Cię krzywda już nie dotknie i żadna łza Cię nie obudzi... Krzysiu
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Bo rozpacz jest bez dna. gdy w sercu rana jest. i łzy płyną w
wieczność godzinami,łzy przygniecione ciężkimi powiekami. Tak smutno
cofnąć czas. Zatrzymać wskazówki zegara.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Tęsknota...niewypowiedziane słowa...łzy płyną nieustannie...zniszczone
marzenia...smutek...trwa i trwać będzie...Chłopaki Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama
Miałam blask w oczach, gdy Byliście tu obok, a teraz w nich krople ukrywane
dłonią, każda noc to walka i smutek, to wiara w jutro, że w końcu się
obudzę....na dobrano Krzyniu i Jacku
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️☀◊☀❤️_____ A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam
Bramę Wieczności. -:¦:-______❤️☀◊☀❤️_____-:¦:- Światełko i
modlitwę zostawiamy-:¦:-______❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Wspomnienia tworzą w duszy najpiękniejsze obrazy ... "
ale zarazem smutne, bo przypominają ten czas, kiedy byliście tutaj, Kochani.
Światełko Pamięci ☀️❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Krzysia i Jego Taty ❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY...
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜...
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨„Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy,
płomienny uśmiech zgasł jak świeca na wietrze. Bezsilność, smutek i
płacz, zostało tak niewiele.” Zostawiam codzienną modlitwę.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zapalam światełko Pamięci dla Ciebie Krzysiu i Twego Taty. Niech Pamięć o
WAS będzie wiecznie żywa… ღ ♨️ ღ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama
Nic nie zniszczy naszej miłości...nawet te setki...miliony kilometrów
dzielących Niebo i Ziemię...niech płonie dla Was Kochani światełko
pamięci....
Zgłoś SPAM
Mama
Móc na chwilę Was przytulić Najdrożsi...wspomnienia, Wasz zapach, uśmiech,
Wasze pełne ciepła spojrzenia, dobre serca...zawsze będą płonąć, a ja
już zawsze będę tęskniła za tym, czego nie będę miała
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.