Byliście radością, promieniem słońca, Byliście miłością, dotykiem
serca, Jesteście milczeniem, ciszą o zmroku, Jesteście wspomnieniem i perłą
w oku...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
✨✨❤️ Zycie nie kończy się u bram śmierci
Wy żyjecie w naszych sercach i w naszej pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Szliśmy przez życie razem, zawsze i wszędzie...teraz zostałam sama na ziemi,
droga przepaścią zakończona...stoję nad przepaścią słuchając echa
wspomnień, stoję i czekam aż wrócicie po mnie Najdrożsi
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie
rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było.*❤❀❤*. Światełko
dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣
╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Krzysia i Jego Taty, światełko na kolejny smutny dzień. ♨️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Rozmawiajmy z bliskimi za życia, bo przyjdzie moment kiedy dialog starci
zasięg... zostaną tylko zdjęcia, łzy i wspomnienia...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Tak jak dawniej świeci słońce, tak jak dawniej wieje wiatr. Wszystko tu jest
tak jak dawniej tylko Ciebie tutaj brak. ♨️Jaśniutkie światełko pamięci
niech płonie WAM wiecznie, Krzysiu i Jacku.. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❀❤️♨❤️❀ “Ciągle cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje marzenia,
rozwiał wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą odszedł mój
cały świat.”Zostawiam codzienną modlitwę. ❀❤️♨❤️❀
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❀❤️♨❤️❀ “Ciągle cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje marzenia,
rozwiał wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą odszedł mój
cały świat.”Zostawiam codzienną modlitwę. ❀❤️♨❤️❀
Zgłoś SPAM
Mama
Pamiętam..bo nie da się zapomnieć, choć nie ma Was tutaj, nikt nie zabije
wspomnień, nie da się wrócić życia mimo najszczerszych chęci, ale nie
umrze Ten, kto pozostanie w pamięci..i w sercu na zawsze
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
.(((*))). "Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie
łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny, pokój Ci wieczny
.(((*))). (+) Światełko dla Twojego Taty (+)
Zgłoś SPAM
Mama
Nie ma Was, a Jesteście...bo Ktoś, kogo tak mocno kochamy nie może po prostu
odejść...Jesteście w każdej chwili mojego smutnego życia, tak jak
dotychczas...na dobranoc Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pamięć to jedyna wieczność, jaką my żyjący możemy zapewnić zmarłym
.... Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Smutne światełko dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.