Wspomnienie płynące z głębi serca, zapisane do końca życia,
to najcenniejsze co nam pozostaje... ☘️☘️
ͼ̮̑●̮̑ͽͼ̮̑●̮̑ͽ☘️☘️ Światełko Pamięci
☘️☘️ͼ̮̑●̮̑ͽͼ̮̑●̮̑ͽ dla Krzysia i Jacka
„ Każda moja łza, to kropla miłości do Ciebie. Tych łez jest już
bezkresne morze.” ❤ Jaśniutkie światełko pamięci niech płonie WAM
wiecznie. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♥❤️ Lata przeminą,ból nie przeminie Bo serce płacze, choć
wyschły łzy.Pamięć z tęsknotą zmieszana,zostanie z nami do końca
dni.Zostawiam codzienną modlitwę i światełka.❤️♥❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Serca Wasze Ukochane między kwiatami lekko płyną by za jakiś czas na łące
najpiękniejszej móc się spotkać, wtedy wszyscy zapomnimy o
tęsknocie...kocham Was Chłopaki
Zgłoś SPAM
Mama
Dotykam Was czasem słowami zamkniętymi w mojej głowie, tak lekko...dotykam
Was ciepłem mojego serca, jego czystym dżwiękiem, nieprzerwanym, na przekór
fizyce wierzę, że Czujecie...wierzę Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W Boże Ciało zanoszę modlitwę i zapalam światełko pamięci dla Ciebie
Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Serce Jezusa,królu i zjednoczenie serc wszystkich zmiłuj się nad nami i
naszymi kochanymi zmarłymi. W Boże Ciało zanoszę modlitwę i zapalam
światełko pamięci Tobie Krzysiu i Tobie Jacku
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
❀ڿڰۣڿ...ŚWIATŁO KU WASZEJ PAMIĘCI, W DNIU BOŻEGO CIAŁA...WIECZNY WAM
ODPOCZYNEK NA WIEKI I RADOŚĆ WIECZNA U NASZEGO PANA...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie. Gdyby tak łzy cofały czas.. ♨️
♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Dziś Boże Ciało spiewajmy Panu pieśń radosna na ziemi i w Niebia Krzysiu
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Krzysiu i Jacku, światełko na ten słoneczny, świąteczny dzień [*]
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨
"Wielbię Twój Majestat skryty w Hostii Tej" m Zostawiam Swiatełka
okryte pamięcią i modlitwą na Święto Bożego Ciało,
Kochani...♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama
Byliście radością, promieniem słońca, Byliście miłością, dotykiem
serca, Jesteście milczeniem, ciszą o zmroku, Jesteście wspomnieniem i perłą
w oku...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.