O zła godzino, dlaczego Ich zabrałaś...? przecież to nie był Ich czas! a w
sercach Bliskich, tęsknotę, żal i smutek pozostawiłaś...(♥)Pozostańcie
Kochani w pokoju(♥)ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Niech te swiatełka ukoja choc troche nasz bol, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Lampeczkę Pamięci zostawiam WAM w zadumie˜”*°•ڰۣڿ♨️´ڰۣڿ•°*
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ڿڰۣڿ ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama
Życie straciło barwy i tylko sny dają czasem namiastkę tamtego szczęścia,
gdy Byliście tu ze mną...Odwiedzajcie mnie jak najczęściej Kochani....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
¸•*`¨`*•.★.
....★.Nadzieja jest jak latarnia
która swoim jasnym światłem
potrafi dotrzeć nawet do
najciemniejszych stron serca...
¸•*`¨`*•.★.
Zgłoś SPAM
Mama
Bądżcie szczęśliwi Najdrożsi, a na Waszej nowej drodze niech zawsze będzie
jaśniutko...niech Dobry Bóg zawsze Was za rękę trzyma...tulę Was na
dobranoc Chłopaki Moje
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czas mija,a nasze serca wciąż tęsknią za Wami i tak będzie już do końca
naszych dni..♨❤️♨..Światełko z modlitwą dla Ciebie Krzysiu i dla
Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
⭐☆Ostatnie sierpniowe ☀️ Światełko ☀️Pamięci
❤️ ☆⭐ zapalam dla Ciebie ⭐ ☆ ❤️ Krzysiu i dla Twojego Taty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️
Zgłoś SPAM
Mama
Tęsknię tak bardzo Aniołki...żal, bezsilność, smutek...kocham, bo kochać
to znaczy pamiętać, w pamięci odnajdywać Was.....
Zgłoś SPAM
Mama
Już do końca moich dni patrzeć będę w przeszłość, żyć z dnia na dzień
w tęsknocie za Wami Najdrożsi Moi...przytulam Was na dobranoc Krzyniu i Jacku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.