Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
655534
Zapalone ponad rok temu
Mama Katrin
Światełko jaśniutkie Tobie Krzysiu i Twemu Tacie zapalam..❤️ ♨️ ❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci na niedzielę dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Gdziekolwiek Jesteście Kochani, zawsze Wasza część jest w sercu moim...sercu które Was tak bardzo kocha....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
(((*)))*(((*))) .ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI NIECH WAM WIECZNIE PŁONIE
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
(((*)))*(((*))) .ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI NIECH CI WIECZNIE PŁONIE
Zgłoś SPAM
Mama
Zniknęliście z oczu i zabraliście szczęście...zasiadam w ciszy i słucham myśli, gubiąc się w tym wszystkim...szukam Was pośród szeregu gwiazd...gdzie Jesteście...ile bym dała za parę chwil z Wami
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze dusze Aniołki ukochane - Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz tak bolą. ____ Światełko i modlitwa dla Was Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
spoczywaj Krzysiu w pokoju Nieba
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Cóż zostało nam dzisiaj? wspomnienia...ten czas, te chwile...to dużo czy może niewiele...aż tyle, czy tylko tyle...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
W pierwszą sobotę już września polecam Cię w modlitwie Niepokalanemu Sercu Maryi i zapalam światełko pamięci. Odpoczywaj w pokoju Krzysiu, pokój Tobie Jacku
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież ! I pozostaniesz w jasnym świecie; jest coś, co mrokom się opiera, jest pamięć.. a ona nie umiera ! Jaśniutkie światełko dla WAS.•ڰۣڿ♨️´ڰۣ
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ڿڰۣڿ ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama
Za Wami myśli moje biegną, Was wypatrują moje oczy, za Wami Kochani serce moje z tęsknoty chce z piersi wyskoczyć....
Zgłoś SPAM
Mama
Czas biegnie, a ja wciąż pytam dlaczego???widocznie los tak chciał...gdzie Jesteście Najdrożsi teraz??? zamknęłam Was w moim sercu i wyrzuciłam klucz...Chłopaki Ukochane tulę Was na dobranoc
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Każdy dzień uświadamia nam,że Was już nie ma,lecz tęsknota i pamięć żyją w naszych sercach... Światełko i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   618   619   620   ...   3900   3901    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010