Daj Panie Naszym Aniołkom prosimy marzeń spełnienia i tyle szczęścia, ile
gwiazd na Niebie.....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
NA USTACH UŚMIECH A W SERCU BÓL,TO JEDNA Z NAJTRUDNIEJSZYCH RÓL
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Oto Pan przybywa...prostujcie ścieżki swego życia".Modlitwę i
światełko pamięci,ślę do p.Kazimierza w Niebie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Nie zawsze czas leczy rany.Czas pomaga nam przerodzić smutek w
tęsknotę...WIECZNE SPOCZYWANIE W MIŁOSIERDZIU TWOIM PANIE...
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
To co dał nam świat, to odeszło z biegiem lat.
Cóż wart jest dziś niewczesny żal,
że los wziął to co dał.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to,co straciliśmy...Moja pamięć...(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Usta milczą ,dusza płacze zawsze
będzie już inaczej•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Światełko i
modlitwę zostawiamy •----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Minęło szczęście,nie przeszło cierpienie,a pozostało tylko
wspomnienie.....
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* Miarą
Miłości*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* jest Miłość bez
Miary*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* i nasza pamięć po wsze czasy naszego
istnienia*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* Śpij
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`*
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nigdy o Was nie zapomnimy.... zawsze w serduszkach będziemy Was nosić, a Boga
o opiekę nad Wami będziemy prosić....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.