Lecz na dnie jest wielki smutek człowieczy, serce cierpiące bezradnie,
którego nic nie uleczy - serce to cząstka człowieka, które tęskni, kocha i
krwawi[*][*]
Zgłoś SPAM
Beata.
° °. .° ° ❤ ° °. PAMIĘTAM .° ° ❤ ° °. .° °
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, ŚMIERĆ TO STACJA, NA KTÓREJ PRZESIADAMY SIĘ DO NASTĘPNEGO POCIĄGU,
ZMIENIA SIĘ WYGLĄD WAGONU, ALE PODRÓŻ TRWA NADAL..." PANIE KAZIMIERZU,
PAMIĘTAMY...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*****★★★♨♨♨♨♨★★★*****ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA WAS
*****★★★♨♨♨♨♨★★★***** ODPOCZYWAJCIE
*****★★★♨♨♨♨♨★★★*****
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
~~♥~~ Każdy dzień,jest dla mnie rocznicą,Każdy dzień,jest dla mnie
czekaniem,Każdy dzień,utopiony w tęsknocie,Każdy dzień naznaczony
rozstaniem.Śpij spokojnie Aniołku ~~♥~~ Światełko,Modlitwa
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście, Jesteście i na zawsze Będziecie w naszych sercach bo kochamy Was
nad życie...Bądżcie z nami Aniołki Ukochane.....
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
°•ღ•° PAMIĘTAM PANIE KAZIMIERZU °•ღ•°
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Nadszedł taki straszny dzień,
gdy nagle wszystko rozpadło się,
w momencie runął cały świat,
prysnęło szczęście, opadł kwiat.
Zgłoś SPAM
A.O
Jedynie nadzieja została, że kiedyś spotkamy się wszyscy na jednej z Nieba
dróg...A tymczase odpoczywaj po wędrówce na Ziemi...W Niebie jest na pewno
lepiej...
;Jesteś w każdej minucie naszego życia.. NA ZAWSZE;... Śpij spokojnie
p.Kazimierzu.♥.
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ ❤ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤ ❤
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tam w niebieskiej krainie, gdzie mieszka dusza Twa..Nie znajdzie się ani jedna
łza. Ktokolwiek zasmucony, jest w swoim życiu tu,ten będzie pocieszony, w
swoim wiecznym śnie...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„W tęsknocie jest siła która każe szukać tego co pragnie serce i tego co
pragnie dusza..”Światełka blask mojej jaśniutkiej Lampeczki posyłam do
Pana....•*♥ Wieczne Odpoczywanie... * ♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie ,pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać wiecznie
!...aniołeczki Światełka za wczoraj i na Dziś :*:*!
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
[*]
Zgłoś SPAM
HALINKA
ŚPIJ TATUNIU KOCHANY..W MOIM SERCU CIĄGLE RANY..ŚWIATEŁKO MIŁOŚCI DLA
CIEBIE...((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.