Nasza Pamięć dla Was, ma kształt serca, bo sercem Was kochamy, sercem
tęsknimy i sercem wspominamy...Panie Kaziu
Zgłoś SPAM
[']
Jaśminami zakwitły wspomnienia...świat idzie dalej, ale w naszych sercach nic
się nie zmienia...ciągle jesteście żywi naszą miłością i
pamięcią...Kaziku
Zgłoś SPAM
córcia
Choć na chwilę Cię zobaczyć, spojrzeć w oczy jeszcze raz..Chociaż
zatrzymałam w sercu czas, to Ciebie tak brak,Tatku ♥ Gdyby niebo miało
odwiedziny, biegła bym co dnia, nie pytając o schody...
Zgłoś SPAM
...
...przygarnijmy smutek rozstania, bo oprócz wspomnień, nic innego nie mamy...
Zgłoś SPAM
[♡]
Zgłoś SPAM
❤️
Szczęścia już nie ma, tak dawno odeszło w dal...pozostały tylko
wspomnienia, dawnych, cudownych lat...z Pamięcią serca dla Kazimierza
❀❤️❀
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Pamiętajmy zawsze o tych, którzy odeszli... Ku ich pamięci zostawiajmy
znicze, jako drogowskazy naszym duszom błądzącym po świecie...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pamięć kochającego serca jest, jak drzewo, które zapuszcza korzenie,
rośnie, wypuszcza nowe gałęzie przez wiele, wiele lat...a jak zostanie
ścięte, to i tak odrośnie na nowo...
Zgłoś SPAM
(*)
Zostańcie jeszcze na chwilę, nie uciekajcie przez czas....cisza nie będzie
raniła, pustka zapełni się szczęściem...** Bądźcie blisko nas...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zabrał nam Bóg Was ze świata żywych, pozostawił wspomnienia, zdjęcia i
radość z tego, że Byliście z nami...teraz możemy tylko Was kochać i
tęsknić Aniołki Nasze...
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 06.06.2026
[']
Kaziku, nasze pożegnanie z Tobą trwa już tak wiele lat...ale..nigdy się z
Tobą nie pożegnamy, nasze serca są przy Tobie...Byłeś, Jesteś i tak
pozostanie na zawsze...
Zgłoś SPAM
(❤)
W powietrzu unosi się zapach wspomnień, tych pięknych i tych, które wciąż
bolą...a my uczymy się iść z nimi, z nadzieją schowaną pod
powiekami...ڿڿ❀❤❀ڿڿ
Zgłoś SPAM
(*)
Z szarej codzienności, z krainy smutku i łez, ten płomyk serca wysyłamy do
Twojego świata, aby ucieszył Twoją duszę...bo dopóki ktoś pamięta Twoje
imię, nie będziesz zapomniany...Kazimierzu
Zgłoś SPAM
córcia
TATUSIU, ŻYCIE, TO NIE JEST DROGA PROSTA, TY O TYM DOBRZE WIESZ...wypłakanych
zostało tak wiele łez..NIECH TO ŚWIATEŁKO ZAMRUGA DO CIEBIE PŁOMYKIEM MOJEJ
MIŁOŚCI...♥ Kaziuniu kochany
Zgłoś SPAM
znajoma
"Niech Ci śpiewa wiatr, tę ulubioną piosenkę sprzed lat...a płomyk
znicza niech powie Tobie, ile łez wylanych jest na Twoim grobie"...Panie
Kaziu ✿_۩_✿
Zgłoś SPAM
...
...szczęście rozkwita tam, gdzie są kochające serca...gdy zabraknie tylko
jednego, to smutek zastępuje szczęście...
Zgłoś SPAM
❤️
❤️❀ڿڰۣڿ Idziemy już tyle lat przez świat, dawno ułożony dla nas.
Trudno jest, bo bez Bliskich już inny ten świat...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wiatr chce rozwiać smutki, piękny czerwiec wokół..a my, powracamy myślą do
tych lat, kiedy cieszył każdy promyk Słońca i każdy kwiat..ukwieconą
łąką szliśmy razem w życie..gdzie ten świat? ech...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Te wszystkie chwile spędzone z Wami, każde spojrzenie, każdy dotyk, każde
słowo...teraz to wszystko wraca we wspomnieniach, w myślach...zapisane w sercu
Kochani na zawsze...
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 05.06.2026
[']
Gdy gaśnie bliskie sercu życie, cień smutku kładzie się na ziemskiej
drodze...tęsknota rozwija skrzydła, a pamięć nigdy nie zapomni...Kaziku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.