ೋღ❤ღೋ ODESZLIŚCIE...TYLKO PAMIĄTKA W SERCU
ZOSTAŁA...ೋღ❤ღೋ MODLITWĄ I SERCEM ZAWSZE Z TOBĄ,KAZIECZKU MÓJ
KOCHANY... ೋღ❤ღೋ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
★=★=★ ✦✦✦ GDY ZGAŚNIE ŚWIATŁO I NADZIEJA ŻYCIA ✦✦✦
★=★=★ TYLKO WIARA PRZYWRÓCI PAMIĘĆ I LUDZKIE OBLICZA ✦✦✦
★=★=★ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ✦✦✦ ★=★=★ ŚPIJ
✦✦✦ ★=★=★
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Bóg zabiera człowieka wtedy,gdy zasłużył sobie na niebo.
Nie chcecie zdradzić nam o raju wieczności, bo dla Was zatrzymał się
czas...my przypominamy Wam zniczem miłości, że Jesteście w sercach każdego
z nas.....
Zgłoś SPAM
córcia
Tatusiu, śniłeś mi się razem z Mamą. Nie chcę opowiadać, co mi się
śniło, ale nie był to dobry sen...Mam nadzieję, że dopilnujesz, żeby nic
złego się nie zdarzyło... Proszę Cię mój Tatulku kochany...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Ślę do Pana moje światełko pamięci,wraz z modlitwą.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Pozostawiłeś niezatarty ślad Swego istnienie...Twoje życie się
skończyło,ale z nami pozostałeś na zawsze...We wspomnieniu, modlitwie...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
"Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie,
jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość.”
❤Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤Światełko zapalone pamięcią z mego
serca...❤Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie płomyczki za dni mojej nieobecności i na
dziś...pamiętam...modlitwa...
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI POSYŁAM DO NIEBA
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pamięć jest najcenniejszym darem człowieka...Bo pamiętać, tylko pamiętać
nam pozostało...˜”*°•[❤] •°*”˜
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU -PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To nie był Czas... To nie była Pora...aniołeczki nasza Pamięć :*:*!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.