ღ*•.¸_¸.•*ღ ŻYCIE SIĘ NIE POWTÓRZY..ALE TY ŻYJESZ DALEJ TATUSIU..W
MOIM SERCU ZAWSZE...TĘSKNIĘ ღ*•.¸_¸.•*ღ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥ Wszyscy Ci których dotknie Miłość,stają się
nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥♥♥
.•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
Lusia
Czegoś...ciągle tak bardzo brak...światełko wraz z modlitwą...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci dla Pana kochany p.Kazimierzu.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Minionych chwil fragmenty szczęścia, szept ust w modlitwie zwieńczonej
westchnieniem, wirujące obłoki wspomnień spięte żałobnym
cieniem.....Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
,Daj nam wiarę, że to ma sens (...) Że odeszli po to by żyć, i tym razem
żyć będą wiecznie...\"
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie ma leku,nie ma spokojnego życia...nigdy nie będziemy już tacy
sami,ponieważ cząstka nas...odeszła wraz z Wami. Spokojnego snu wiecznego
p.Kazimierzu.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU - PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
A.O
Jesteś tak daleko...Tak trudno uwierzyć, że nie ma Cię tu...Wciąż widzimy
Twój uśmiech i tę radość w oczach...Została tylko tęsknota i ból...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki kochane :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze lampeczki dla Pana, Panie Kazimierzu na dzisiaj i za wszystki dni
mojej nieobecności...[*]...Serdecznie dziękuję za pamięc o Bartusiu podczas
mojej nieobecności
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Życie jest stworzone z dziesięciu tysięcy radości i dziesięciu tysięcy
smutków, a każde z nich to kamień na drodze prowadzącej do wiecznego
spokoju... śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie[*]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Odeszliście..Pozostał żal,
który nigdy nie zniknie...
Pozostała tęsknota,
która już zawsze zostanie...´¨ •.★¸¸.•´¨`★
Zgłoś SPAM
Beata.
»̯̆●̯̆«─────═ PAMIĘTAM ANIOŁKU
═─────»̯̆●̯̆«
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
Zgłoś SPAM
Lusia
Odpoczywajcie w spokoju...światełko wraz z modlitwą...tęsknimy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.