Od gwiazd pochodzimy i ku gwiazdom zmierzamy. Życie jest jedynie podróżą w
nieznane
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Niech płynie z ziemi tej, Wśród śpiewu dusza Twa, do Boga, który Jej
nagrodę wieczną da." Światło wiekuiste niech świeci na wieki...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥..I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w
sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..aniołeczki
nasza Pamięć !♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀Nigdy nie znikniecie z tego świata w
całości☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀Nieobecni ciałem żyjecie w ludziach,z
którymi podczas ziemskiej wędrówki zetknął Was
los☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀ Światełko i modlitwa ☀☀☀☀
Zgłoś SPAM
Beata.
----- •❤♡ ❤• -- PAMIĘTAM -- •❤♡ ❤• -----
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• „Twoja obecność jest jak wiatr, nie widzimy jej ale
ją czujemy”...
══─═ڿڿ☻ڿڰۣڿ══─══─ Lampeczkę Pamięci zostawiam w
zadumie..══─═ڿڿ☻ڿڰۣڿ══─══─
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
PANIE KAZIMIERZU, NASZA MODLITWA ZA PANA W TEN OSTATNI DZIEŃ LUTEGO...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jak wiele krzyku może kryć milczenie..."milczenie zranionych serc…w
milczeniu,otulamy się wspomnieniami..[*]
Zgłoś SPAM
HALINKA
(♥)(♥)KOCHANY MÓJ TATA...CIĄGLE BARDZO TĘSKNIĘ...CIĄGLE BRAK MI TWOJEJ
RADOŚCI I UŚMIECHU...BRAK MI WSZYSTKIEGO...(♥)ODPOCZYWAJ
NAJDROŻSZY...(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Lusia
Na zawsze w naszej pamięci...sobotnia modlitwa i światełko...
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
(,) SOBOTNIE ŚWIATEŁKO POSYŁAM DO NIEBA (,)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
❤ Żle nam bez Was, my tu, Wy w Niebie Jesteście ❤ odmykamy pamięci wrota
❤ jak wygląda teraz nasze życie ❤ to jedna wielka tęsknota ❤
Zgłoś SPAM
A.O
Nie ma już Ciebie na ziemi,wędrówkę swoją ukończyłeś.Zostawiłeś
wspomnienia,które zbolałe serca leczą,a jednocześnie wywołują łzy...
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
...PROMIENIE WIECZNOŚCI ZABRAŁY PANA DO SIEBIE...TUTAJ NA TYM ZIEMSKIM PADOLE
SĄ LUDZIE CO TĘSKNIĄ ZA PANEM ...[*]
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Nie ma Cię Panie Kazimierzu tu, gdzie byłeś, ale jesteś wszędzie gdzie
my jesteśmy..." Za kilka dni Pana imieniny...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Przygotujcie się w czasie Wielkiego Postu...na przyjście PANA i prostujcie
ścieżki swego życia.P.Kazimierzu,posyłam Pamu moje światełko pamięci z
modlitwą.(*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.