Ciebie już nie ma. Nie ma już nic są tylko te łzy. Które rzeżbią bruzdy
na twarzy. I ogromna tęsknota a w sercu żal. A teraz minęło wszystko.
Pozostał Twój ślad wspomnienia. Fotografie...smutek.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
A.O
✿Nic już nie będzie, jak kiedyś..minęły wspólne dni..pozostały
wspomnienia i łzy...✿✿ Przyjmij o Panie duszę Kazimierza do swego
Królestwa...✿✿
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Panie Kazimierzu!Zostawiam mą modlitwę i zapalam Panu światełko
Niedzielne...niech się pali jasnym płomieniem,baz końca.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wiara, o Panie! W świętą miłość Twoją, Koi żal straszny tą błoga
Nadzieją, Że rozłączonych, na czas krótki może, Połączysz u siebie,
Wiekuisty Boże.
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
⊰♥⊱⊰♥⊱ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ⊰♥⊱⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"W niezawinionym cierpieniu, kryje się tajemnica, a człowiekowi pozostaje
zawierzenie Temu, który życie wyprowadził z nieistnienia " T.
Żychiewicz.
Zgłoś SPAM
Lusia
Niedzielne światełko wraz z modlitwą...odpoczywajcie spokojnie...
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
Nic już nie będzie tak jak dawniej. Radość zamieniła się w smutek,
tęsknotę i gorzkie łzy. Bliskim tylko wspomnienia pozostały piękne i chwile
w których byłeś TY Pnie Kazimierzu....(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• „W cichej zadumie szepczę drogie imię twoje, jesteś
daleko, bliskość twoja przy mnie..” Lampeczkę Pamięci zostawiam w zadumie
*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
PAMIĘĆ POZOSTAŁA...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu,słońce nie rozjaśni
twarzy,nic już nie będzie takie jak było....
Zgłoś SPAM
CÓRCIA
TATUSIU KOCHANY...LAMPECZKĘ MIŁOŚCI ZAPALAM...ŚPIJ SPOKOJNIE...۩۩ I MODLĘ
SIĘ O TWOJE SZCZĘŚCIE WIECZNE..._ڿڰۣڿ☻ ڿڰۣڰۣ
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥-aniołeczki ukochane ...tęsknimy !
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Wszyscy Ci, których dotknie miłość stają się nieśmiertelni, żyją
w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli"
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤)Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤) nie
ma dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤)nie ma ludzi, których nie
warto kochać.(❤)(♥)(❤)Światełko i modlitwę zostawiamy(❤) (♥) (❤)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
[♥]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspominamy wiele chwil...niejedna łza, kilka westchnień, bezradne
ręce...pamiętamy, kochamy i tęsknimy tak bardzo....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pamięć o WAS nigdy nie umiera....Weekendowy płomyczek mojej pamięci,posyłam
wraz z modlitwą do p.Kazimierza w Niebie.Wieczny odpoczynek....(*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.