Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566649
Zapalone ponad rok temu
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANA P.KAZIMIERZU..[♥]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pali się płomyk w zniczu,ktoś go zapalił...szepcząc pacierze,za Tych o których wciąż pamiętamy,którzy nadal są w naszych secach...choć równocześnie już u P.Boga w Niebie.Spoczywaj p.Marianno w pokoju.
Zgłoś SPAM
A.O
Wędruj spokojnie-po niebieskich połoninach...Szlakiem, którym wędrowało już tak wielu. Tam, gdzie szczęście..wszystko się dopełnia, i zaczyna...życie wieczne..[[*]]
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ❤
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Ty już skończyłeś swej pielgrzymki czas, przyjdzie chwila i Bóg połączy nas...
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
❤`•` PANIE KAZIMIERZU MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA `•`❤
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z łez..." -aniołeczki nasza Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
HALINKA
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”♥¸.•* TATO KOCHANY...Już zakończyłeś swoje życie ziemskie, TERAZ ŻYJESZ W NIEBIE. Wcześniej, czy póżniej, spotkamy się w Domu Ojca Naszego ♥♥...ŚPIJ MÓJ TATULKU I BĄDŹ SZCZĘŚLIWY...♥♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
-:¦:--:¦:- Niedzielne, jaśniutkie Światełko dla Ciebie zapalam z nadzieją,że płomyk ten ogrzeje Pana Duszę,drogi Panie Kazimierzu -:¦:--:¦:-
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
O dobrych ludziach się nigdy nie zapomina!!!!!
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU - PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
CÓRCIA
❤ DOBRANOC KOCHANY TATO..DZISIAJ BYŁAM U WAS...TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE TO JUŻ TYLE CZASU MINĘŁO...❤ A JA TĘSKNIĘ ZA TOBĄ TAK BARDZO...❤❤
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wiatr już Was nie owieje i nie ogrzeją płomienie...w pamięci jak żywe Wasze oblicze i i dłoń bezsilna w geście pożegnania....
Zgłoś SPAM
((*))
"śpij tu w spokoju, Bóg zrządził rozłąki czas..Przyjdzie dzień taki, po życia znoju, że Bóg znów razem połączy nas"
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala zapomnieć...♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie Ten żył długo,co liczne miał lata,lecz Ten,kto zrobił dużo dobrego w Swym życiu...dla Bliskich i świata.Sobotnie światełko z modlitwą,posyłam do p.Kazimierza.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Zgłoś SPAM
A.O
Odpoczywaj spokojnie po długiej wędrówce przez życie...Śmierć Twa,to przecież tylko zaśnienie..Wstaniesz z prochu, w ciało znów się przemienisz..[*].
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2482   2483   2484   ...   3046   3047    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012