ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANA P.KAZIMIERZU..[♥]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pali się płomyk w zniczu,ktoś go zapalił...szepcząc pacierze,za Tych o
których wciąż pamiętamy,którzy nadal są w naszych secach...choć
równocześnie już u P.Boga w Niebie.Spoczywaj p.Marianno w pokoju.
Zgłoś SPAM
A.O
Wędruj spokojnie-po niebieskich połoninach...Szlakiem, którym wędrowało
już tak wielu. Tam, gdzie szczęście..wszystko się dopełnia, i
zaczyna...życie wieczne..[[*]]
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ❤
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Ty już skończyłeś swej pielgrzymki czas, przyjdzie chwila i Bóg połączy
nas...
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
❤`•` PANIE KAZIMIERZU MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA `•`❤
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..." -aniołeczki nasza Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
HALINKA
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”♥¸.•* TATO KOCHANY...Już zakończyłeś
swoje życie ziemskie, TERAZ ŻYJESZ W NIEBIE. Wcześniej, czy póżniej,
spotkamy się w Domu Ojca Naszego ♥♥...ŚPIJ MÓJ TATULKU I BĄDŹ
SZCZĘŚLIWY...♥♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
-:¦:--:¦:- Niedzielne, jaśniutkie Światełko dla Ciebie zapalam z
nadzieją,że płomyk ten ogrzeje Pana Duszę,drogi Panie Kazimierzu
-:¦:--:¦:-
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
O dobrych ludziach się nigdy nie zapomina!!!!!
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU - PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
CÓRCIA
❤ DOBRANOC KOCHANY TATO..DZISIAJ BYŁAM U WAS...TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE TO JUŻ
TYLE CZASU MINĘŁO...❤ A JA TĘSKNIĘ ZA TOBĄ TAK BARDZO...❤❤
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wiatr już Was nie owieje i nie ogrzeją płomienie...w pamięci jak żywe
Wasze oblicze i i dłoń bezsilna w geście pożegnania....
Zgłoś SPAM
((*))
"śpij tu w spokoju, Bóg zrządził rozłąki czas..Przyjdzie dzień taki,
po życia znoju, że Bóg znów razem połączy nas"
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala zapomnieć...♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie Ten żył długo,co liczne miał lata,lecz Ten,kto zrobił dużo dobrego w
Swym życiu...dla Bliskich i świata.Sobotnie światełko z modlitwą,posyłam
do p.Kazimierza.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
❤
Zgłoś SPAM
A.O
Odpoczywaj spokojnie po długiej wędrówce przez życie...Śmierć Twa,to
przecież tylko zaśnienie..Wstaniesz z prochu, w ciało znów się
przemienisz..[*].
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.