Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566778
Zapalone ponad rok temu
Mama Katrin S.
Pamiętam każdego dnia,na zawsze w moim sercu. ♡ ❤️ ♡.Jaśniutki płomyczek mojej Lampeczki posyłam...♡ ❤️ ♡
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
╬ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO POSYŁAM DO NIEBA ╬
Zgłoś SPAM
Lusia
Sobotnia modlitwa i śliczne płomyczki w ofierze...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Na cmentarnej płycie ognik znicza płonie..kwiaty piękne w wazonie..Przy grobie ktoś w zadumie stoi...i modli się o wieczne szczęście Twoje...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINKA
Zabrałeś mojego Tatę,Boże,do siebie..Pozostawiłeś mi nieustanną tęsknotę..Ja wiem, że życie to tylko CHWILA KRÓTKA..w morzu wieczności kropla malutka..Dziękuję Ci Boże,że był ze mną tak długo..░(*)░
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
@@•*´¨`*@@Tęsknota¸@@•*´¨`*@@•*´¨`*•Ból¸@@•*´¨`*@@•*´¨`*•Cierpienie Pamięć¸@@•*´¨`*@@•*´¨`*Wspomnienie¸@@•*´¨`*@@•*´¨`*•Nie znają czasu.@@•*´¨`*@@•*´¨`*•Pozostają na zawsze¸@@•*´¨`*@@
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają Na Zawsze ...... Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI DLA PANA P.KAZIMIERZU•♥•
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przemija wszystko jak sen, przemija szczęście i wszystko leci gdzieś hen....zostaje tylko cierpienie i wspomnienie.....Jesteście w naszych sercach.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze będziesz między nami, w pamięci i sercach pozostaniesz.
Zgłoś SPAM
A.O
W głeboki spokój, niebiańska ciszę dusza sie Twoja zatapia powoli... Tam, gdzie już ludzkich głosów nie usłyszysz, gdzie nic nie dręczy i nic nie boli...[░╬░]
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✿ ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ✿
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zostawiam Panu ...światełko i modlitwę.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirosława Nalepka
(*) ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
NIECH DOBRY BÓG ZAWSZE CIĘ ZA RĘKĘ TRZYMA
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
W zadumie pełnej nostalgii zapalam światełko na znak mojej pamięci...❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Ty nie umarłeś, Ty jesteś z nami...głęboko w sercach schowany...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...MODLITWA...ڿڰۣڿ ❀ ❤ ❀ ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Pana, Panie Kazimierzu [*]
Zgłoś SPAM
Beata.
─═◊═─ ─═◊═─ PAMIĘTAM ─═◊═─ ─═◊═─
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2471   2472   2473   ...   3046   3047    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012