♥✿♥...Jest taki ból, którego nic nie ukoi.... Jest taki strach, którego
nic nie pokona.... Jest taki żal, który nigdy nie zniknie.... Jest taka
tęsknota, która już na zawsze zostanie...♥✿♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
_◢◤•✫✫•◥◣_Ponad chmurami zawsze świeci
słońce._◢◤•✫✫•◥◣_ Światełko i modlitwę
zostawiamy_◢◤•✫✫•◥◣_ Odpoczywajcie _◢◤•✫✫•◥◣_ w
spokoju _◢◤•✫✫•◥◣_
Zgłoś SPAM
Lusia
Tak bardzo cieplutkie światełko i modlitwa dla Was...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Patrzymy na Wasze zdjęcia....i ciągle w nas tkwi pytanie - dlaczego to
właśnie Wy??? tylko Bóg zna odpowiedż na nie....
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirosława Nalepka
ŚWIATEŁKA MOJEJ WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nigdy nie umiera Ten,kto żyje w naszym sercu i naszej pamięci.Światełko dla
Pana zapalam...niech świeci swym jasnym płomieniem...bez końca.
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Wspominamy wiele chwil...niejedna łza, kilka westchnień, bezradne
ręce...pamiętamy, kochamy i tęsknimy tak bardzo....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgasło Ci słońce gdy dzień się zaczynał,spoczywaj w pokoju....
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
✿“˜* ┼ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI ┼ *˜“✿
Zgłoś SPAM
A.O
>>*<< Najgorsze, co niesie śmierć, to świadomość, że nigdy już tej osoby
się nie zobaczy...i z tym, tak ciężko nam żyć...>>*<< Płomyczek
pamięci...niech tli się zawsze...>>*<<
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Modlitwę, światełko i pamięć posyłam dla Pana. Panie Kazimierzu do samego
Nieba wraz z życzeniami IMIENINOWYMI [*]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
❤ Zawsze będziesz w sercach
naszych...pamięci..modlitwie..wspomnieniu...❤❤
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Niech Cię sny kołyszą. Upajają barwną tęczą i otulą ciszą...“
❤️ ♡ ❤️ Światełko pamięci zapalam na dzień dzisiejszy..pokój Pana
duszy,drogi Panie Kazimierzu... ❤️ ♡ ❤️
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba aniołeczki kochane :*:*!
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, PAMIĘĆ SPRAWIA, ŻE JEST NAM ŁATWIEJ..."
Zgłoś SPAM
HALINKA
`✩´`✩´`✩´ JESTEŚ CAŁY CZAS W MOIM SERCU....I TAM POZOSTANIECIE NA
ZAWSZE...ŚPIJ SPOKOJNIE TATUNIU...`✩´`✩´`✩´
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.