Wszystko ma swój początek i koniec...Twoje życie już się skończyło, ale
na zawsze zapisałeś się w naszych sercach i pamięci...Niedzielny
płomyk...☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Panie Kaziku...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
⋱⋱(❤️)⋰⋰.PROMYKAMI SŁONECZNYMI POSYŁAM PANU NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI…⋱⋱(❤️)⋰⋰ODPOCZYWAJ DROGI PANIE KAZIMIERZU W POKOJU..╬
╬
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć bliskiej osoby bardzo boli ... nie rozumiemy, nie godzimy się z nią
... próbujemy z tym żyć ... to takie trudne ...[*][*]
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej..." Panie
Kazimierzu, spokojnych snów..
Zgłoś SPAM
córcia
...POKÓJ TOBIE NA WIEKI...TATULKU KOCHANY..ZNÓW BĘDĘ DZISIAJ U
WAS...♥..♥¸¸.•*´¯`❀
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać wiecznie
!..Smutno
Zgłoś SPAM
Lusia
8.03.2015r. ...Pamiętamy o Was...śpijcie spokojnie...modlitwa i płomyczki...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Światełko pamięci((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
Ciężko dalej iść przed siebie,
ciężko przyjąć taki los.
Więc, Ty Boże przyjdź w potrzebie,
Ty nam pomóż przyjąć cios....NASZA CODZIENNA MODLITWA I PAMIĘĆ(...*)
Zgłoś SPAM
córcia
❤ TEN SEN WIECZNY NIECH PRZYNIESIE CI UKOJENIE..DOBRANOC KOCHANY
TATUSIU...❤❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Pana, Panie Kazimierzu [*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Mijają tygodnie,miesiące i lata,a ból i tęsknota...wciąż do nas
powraca.Spokojnego snu wiecznego p.Kazimierzu.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Nie zawsze czas leczy rany.Czas pomaga nam przerodzić smutek w
tęsknotę...WIECZNE SPOCZYWANIE W MIŁOSIERDZIU TWOIM PANIE...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamiętamy, wszystko co było pamiętamy, głęboko w nas jest zachowane i
chociaż Serca Wasze daleko to tak mocno zawsze kochane...Skarby Nasze
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Po tamtej stronie chmur jest inny lepszy świat. Anioły utuliły Cię do
wiecznego snu, a Ty uśmiechasz się zza nieba kręgu, bo kiedyś gdy skończy
się świat, spotkamy się wśród jasnych nieba łąk
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥..I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w
sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..aniołeczki
nasza Pamięć !♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.