WE WSPOMNIENIU`•.,(¯`•♥•´¯)PAMIĘCI`•.,(¯`•♥•´¯)
SERCU...JESTEŚ...ZOSTAWIAMY BLASK ŚWIATEŁKA, JAKO WYRAZ NASZEJ NIEUSTAJĄCEJ
PAMIĘCI...❀
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Spieszmy się kochać ludzi...tak szybko
odchodzą"Ks.J.Twardowski.Zostawiam Panu,swą modlitwę z płomyczkiem
pamięci.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Poniedziałkowe światełko Panie Kazimierzu....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
((ღ)) Boże przytul duszę Kazimierza...i przyjdź nam z pomocą...daj siłę,
wiarę i wytrwanie w smutku...dziś i zawsze...((ღ))
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Modlitwę do nieba wysyłam i zapalam płomyczek,taki co nigdy nie gaśnie,co
świeci najjaśniej-płomyczek mojej miłości((❤))
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
❤`•` NIECH ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA ZAWSZE CI ŚWIECI `•`❤
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, ŻYCIE PRZEMIJA, PAMIĘĆ POZOSTAJE..."
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
W pustym pokoju pali się lampka Wspomnień ogarek wiążący czas Jeszcze
niedawno był tu ktoś . Lecz teraz .. pustka .. Wasz płomyk zgasł◕°☀
__☀◕° Jaśniutkie światełko posyłam dla Was. ◕°☀ __☀◕
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Pana, Panie Kazimierzu ...[*]...
Zgłoś SPAM
córcia
Tato, ten poranny płomyk wysyłam do Ciebie...♥ ♥ Ty przecież wiesz, jak
bardzo mi brakuje Ciebie...♥ Odpoczywaj kochany...♥ Wspieraj mnie...bądź
zawsze z mamunią blisko mnie...♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ♥ ▂▃ Gdyby tak można było zagłuszyć choć na chwilę ten brak,
tęsknotę i smutek ▃▂ ♥ ▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂
♥ ▂▃ Odpoczywaj ▃▂ ♥ ▂▃
Zgłoś SPAM
Lusia
Lampeczka i modlitwa dla Was...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
~~ ♥ ~~ ŻAL NASZ BEZMIERNY,CICHA ŁZA SIĘ SĄCZY-UCICHNIE WTEDY KIEDY BÓG
NAS POŁĄCZY ~~ ♥ ~~ MOJA PAMIĘĆ,ŚWIATEŁKO,MOJA MODLITWA DLA CIEBIE
ANIELE KOCHANY______PAMIĘTAM_____ ((((((((*))))))))
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
...Smutny jest świat
✿ gdy nie możemy zobaczyć
✿ uśmiechu najbliższych
✿ nam osób...
✿...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście, pozostały złamane serca, cisza w słuchawce, wiele tęsknoty i
miłości, tuląc piękno wspomnień zapadamy w ciszę....Aniołeczki Ukochane
Zgłoś SPAM
A.O
Może nie było Ciebie wcale,
może to sny, co wszystko mogą...
Los znowu tylko się uśmiechnął,
tego, co zabrał...nie odnajdę...[[*]]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Na marmurowej wyrył płycie czas wieczne prawa dla ludności: "Nic
piękniejszego ponad życie, w życiu nic ponad czar miłości!" [ Lope de
Vega ] ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.