Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać wiecznie
!...Światełka aniołeczki za 2 dni :*:*
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
...Zmarli żyją wśród nas dopóki żyją w naszych sercach
...ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ[*]ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
Panie Kazimierzu, nasze światełko dla Pana...
Zgłoś SPAM
HALINKA
DROGI TATO...♥ ~ ♥ ~ ♥ DZISIAJ WE ŚNIE BYŁEŚ PRZEZ CHWILĘ ZE
MNĄ...DZISIAJ BĘDĘ U WAS...I OGRZEJĘ WASZE DUSZYCZKI PRAWDZIWYMI OGNIKAMI
ŚWIATŁA...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Jest wiele dróg w wędrówce życia, codziennie na nich stajesz.Wśród nich
jest jedna,ta najwłaściwsza,trzeba ją jednak odnaleźć.Lampeczkę Pamięci
zostawiam w zadumie˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy!!!!!.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕
•*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ dla Ciebie ◕ڿڰۣ◕
•*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ Odpoczywaj
◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Dni są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce
ucichło...ogień zgasł...[*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Miłości i pamięci nikt nie pogrzebie...odpoczywajcie już w
spokoju...światełko wraz z modlitwą...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Życie Wasze jak płomień zaświeciło blaskiem, który rozjaśnił drogę
naszego życia......wicher przeznaczenia zdmuchnął ciepły płomień...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Kazimierzu..♥
Zgłoś SPAM
A.O
♥♥ Czas ucieka...wieczność na każdego czeka...A więc żyjmy tak, jakby
każdy dzień był naszym ostatnim, bo los zabiera ludzi bez uprzedzenia, do
krainy wiecznego zbawienia....♥♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
" WZNIEŚ ICH ANIELE PONAD ZIEMSKI KRAJ...TU CHWILA , A TAM WIECZNOŚĆ TU
BOLEŚĆ A TAM RAJ"...PANIE KAZIMIERZU; POZOSTAWIAM MODLITWĘ WRAZ ZE
ŚWIATEŁKIEM MOJEJ PAMIĘCI ❤️
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Czas płynie jakby nigdy nic - głośno liczy moje łzy – w jego ręce oddam
się, poczekam kilka dni a gdy wreszcie znów stanę z Tobą twarzą w twarz
powiem Ci jak było tu Ciebie brak..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Każdy człowiek, zostawia ślad po sobie...zawsze jest ktoś, kto tęskni i
pamięta o nim...★´¨) ¸. ★´)...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...★´¨) ¸.
★´)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kaziu!W Krainie wiecznego życia,ujrzysz i odczujesz dobroć Boga...bo w Domu
Ojca jest miejsca wiele.Weekendowy płomyczek,ślę Panu...do Nieba bram.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ ((░)) ✿Pamięć jest wieczną miłością✿ ((░)) ✿ Pozostawiamy
więc ślad wraz z promyczkiem i modlitwą✿ ((░)) ✿Odpoczywajcie w
spokoju✿ ((░)) ✿ Czekamy na spotkanie ✿ ((░)) ✿ Tęsknimy ✿
((░)) ✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.