TATO,NA DOBRANOC CHCĘ CIĘ PRZYTULIĆ W MYŚLACH..W SERCU MOIM, KTÓRE TAK
TĘSKNI..Nie mogę z Tobą pogadać,ale mam refleksje na temat zapalanych
"światełek"...Resztę wiesz, bo znasz moje myśli...
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
(¸.•´.•´¨) NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (¨´•.´•.¸)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zmarłych wieczność dotąd trwa,dokąd pamięcią IM się płaci.Zapalam Panu
mój płomyczek pamięci i ślę go wysoko...do Nieba bram.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Ty będziesz żył wiecznie i nawet śmierć nie przeszkodzi abyś był z
nami...Poprowadz nas ścieżkami życia...wierzymy, że wciąż Jesteś z
nami...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
⊰♥⊱ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MOJA MODLITWA ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Są chwile i ludzie, których się nie zapomina..."
Zgłoś SPAM
Beata
----––─=•••✿ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ✿•••═──-----
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Przemijamy...aby w ten sposób przetrwać w życiu wiecznym na
zawsze...Pozostaje po nas Miłość, która jest pierwszą wśród
nieśmiertelnych rzeczy -D. Alighieri
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Wypaliła się świeca,zegar zatrzymał swój bieg.Czas dobiegł
kresu,pozostała ostatnia droga,pożegnanie najbliższych ból i łzy...♡♡
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...NIECH PŁONIE..♡♡
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Pana, Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
HALINKA
POD SZCZELNYM KLOSZEM SNU..SPOCZYWA MÓJ TATO KOCHANY..JUŻ SIĘ GO NIE IMA
ŻADEN BÓL...TYLKO W MOIM SERCU NA ZAWSZE POZOSTAŁY
RANY...•*.•*❤.•*.•*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W sercu pozostawiliście ślady na wieki,choć minął czas odległy i
daleki.Tylko łza po policzku spływa,ta smutna,nieszczęśliwa...(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.❤.❤.❤...Tęsknota jest tym, czego nie da się ugasić
...❤.❤.❤....Tak jak wiary, nadziei i miłości nie da się nasycić
...❤.❤.❤...Światełko i modlitwę zostawiamy ...❤.❤.❤...
Zgłoś SPAM
Lusia
Cichą modlitwę i cieplutki płomyczek pozostawiam...
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
...Serca nie można oszukać,
tęskni konając pomału...ŚWIATEŁKO ((*))
PAMIĘĆ ((*))
MODLITWA ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak bardzo chcemy z Wami być, czuć Waszego serca bicie, za każdą taką
chwilę oddalibyśmy życie.....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Niech takie wspomnienie zawsze jest z nami. By nigdy nie czuli, że są tam
sami...❀❤❀ڿڰۣڿ Aniołeczki !
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko naszej pamięci dla Pana kochany p.Kazimierzu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.