Utulone snem wieczystym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których
na zawsze ból zostanie...światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
~~♥~~♥~~Dobranoc P.Kaziu,,śpij spokojnie przy blasku
światełek,modlitwy...Dobranoc P.Kaziu... śpij spokojnie okryty miłością i
pamięcią...Dobranoc..~~♥~~♥~~
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu pozostają na zawsze....pamiętamy
Kochani
Zgłoś SPAM
mama i cicia DANIELA
Płomień pamięci wciąż świeci w naszych sercach. Myśli i wspomnienia są
zawsze w Nas...
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANA P.KAZIMIERZU..[♥]
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Przemija życie…
Stracone lata…zabrane marzenia…zapomniany uśmiech…
To pejzaż życia…BEZ CIEBIE!
Zgłoś SPAM
A.O
W sercu nadzieja..w sercu zwątpienie..w sercu miłość..w sercu
tęsknota..wszystko w sercu się mieści..Czekamy na spotkanie z Tobą i tyle
różnych emocji nami miota...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
Jest takie miejsce w sercu
gdzie myśli nikt nie słyszy...
Jest takie miejsce w sercu
gdzie mocno kocha się w ciszy....
Zgłoś SPAM
Lusia
Na zawsze w naszych sercach i pamięci...płomyczek wraz z modlitwą...
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Bije zegar godziny, my wtedy mówimy: Jak ten czas szybko mija! a to my
mijamy..." Panie Kazimierzu, wiosna za oknem... działka czeka... a Bóg
zabrał Pana do uprawiania działki w niebie...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Palą sie znicze...przypominają, że jedni odchodzę...drudzy zostają. I
tęsknoty płomień się tli...po wszystkie ich ziemskie
dni...•’``’•❤•’``’•
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
¸.•`´♥ DROGI PANIE KAZIMIERZU POKÓJ TWOJEJ DUSZY ♥``•.¸
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
✿¸¤ھ“✿ ¸¤ھ“✿ ¸¤ھ“✿ ¸¤ھ“✿ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA
PANA, PANIE KAZIMIERZU ✿¸¤ھ“✿ ¸¤ھ“✿ ¸¤ھ“✿ ¸¤ھ“✿
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Tam na dnie ,tam jest Wasze miejsce,którego nikt nie znajdzie. Tam w sercach
bliskich na zawsze będzie Wasz pokój...Wasz ślad...Biskich wielka miłość
która Was otula każdego dnia” ♥
Zgłoś SPAM
CÓRCIA
•**•.¸.••**•.¸W KRAINIE WIECZNEGO ŻYCIA...ZNAJDZIESZ DOBROĆ
PANA...POKÓJ TOBIE NA WIEKI KAZIECZKU MÓJ KOCHANY...BARDZO MI CIEBIE
BRAK..•**•.¸.•((*))•**•.¸.•
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"...Są wspomnienia, które są jedyną osłodą. Jest miłość, która
trwa, choć w innych światach..." ♥ ..:"( ! Aniołki światełko
pamięci .. !
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam,
wysoko i przekaże Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali pamiętają♥♥♥
.•*´¯`✿ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy...♥♥♥ .•*´¯`✿
Odpoczywaj..♥♥♥.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
I znów idzie wiosna, po czystym niebie szybują złociste promyki słońca....z
świergotem życie się budzi bez Was....
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
~~~~~~~~(*)(*)(*) PAMIĘTAM (*)(*)(*)~~~~~~~~~Światełko ,modlitwa na dziś
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.