Choć Twoje serce już nie bije, To w Bliskich TOBIE sercach ONO ciągle
żyje...pamiętamy...[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINKA
ღ†♥ DOPÓKI BĘDĘ...PAMIĘĆ O TOBIE KOCHANY TATO...BĘDZIE
ŻYŁA...Spoczywaj w spokoju...ღ†♥ NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO ŚLĘ CI
KOCHANY...♥.♥ ♥.♥
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
☾︾☽♦☾︾☽♦☾ ︾ ☽♦☾︾☽♦☾︾☽
Żyjemy,ale nic nie jest tak
jak było przedtem,
już nie jesteśmy tacy sami...
☾︾☽♦☾︾☽♦☾ ︾ ☽♦☾︾☽♦☾︾☽
Zgłoś SPAM
Beata.
♥ஜ♥ ♥ஜ♥ ♥ஜ♥ PAMIĘTAM ♥ஜ♥ ♥ஜ♥ ♥ஜ♥
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie niedzielne światełko wraz z modlitwą...śpijcie w ciszy i
spokoju.......
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Ach, życie..kochałem Cię nad życie...Pokój Panu wieczny...
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czemu musimy kochać Was na odległość??? i tęsknić bez miary??? dookoła
wiosennie, a w naszych sercach jesień i tak już zostanie Kochani....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom,a naszych
Bliskich,którzy już niestety na zawsze...od nas odeszli.P.Kaziu!Zapalam Panu
płomyczek pamięci i ślę do Nieba bram.(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Odszedłeś...ale wciąż żyjesz. Jesteś w każdym dobrym słowie.Każdej
myśli i modlitwie...Bo nasza miłość silniejszą jest niż śmierć...
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
PANIE KAZIMIERZU ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Nadzieja jest jak słońce, z nią wszystko wydaje się piękniejsze..."
Panie Kazimierzu wiosenne światełko dla Pana... Pani Halino, dziękuję za
życzenia imieninowe... miło...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ܓ ZAWSZE PAMIĘTAM ❤ܓ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Miesiące...lata...mijają a tęskni się za kimś kochanym...tak samo.
Miłosierdzie naszego Pana...niech da Twojej duszy wieczne zbawienie...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W tę wiosnę bez wiosny Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
"Powietrze, światło, odpoczynek uzdrawiają, lecz największe ukojenie
płynie z kochającego serca.".──═◕ ♡ ❤️ ♡ ◕═──
Światełko najjaśniejsze zapalam ─═◕ ♡ ❤️ ♡ ◕═─
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
HALINKA
♥♥ KOCHANY TATUSIU...PEŁNE MOJEJ MIŁOŚCI I TĘSKNOTY ŚWIATEŁKO DLA
CIEBIE...♥♥ DZISIAJ BĘDĘ NA GROBIE DZIADKÓW, TWOICH
RODZICÓW...♥♥...ODPOCZYWAJCIE W POKOJU WIECZNEJ BOŻEJ MIŁOŚCI...♥♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.