[♥][♥][♥] Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy
spotkamy..♥][♥][♥] ..Światełko i modlitwę zostawiamy...[♥][♥][♥]
Śpij spokojnie [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Każdy kolejny dzień bez Was jest wiecznością!!!!!.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje... [*][*]
Zgłoś SPAM
Przyjaciel Rafała Sewielskiego
Pamięć jest droższa od słów.
Zgłoś SPAM
Lusia
Bardzo ładne światełko i sobotnia modlitwa w ofierze...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dzień po dniu to samo, pustka, tęsknota, wspomnienia.. nic nie daje ukojenia -
nawet łzy. ♥..światełko dla Pana p.Kazimierzu.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czas wszystko zabiera,bo zabrać jest w stanie,lecz nie odbierze nam tego,co w
naszych sercach pozostanie.Zapalam Panu światełko mojej pamięci i posyłam
wraz z modlitwą do Nieba.Śpij p Kaziu w pokoju.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Teraz już tylko jeden cel...stać na straży pamięci, ochraniać wspomnienia
od zapomnienia, ciągle od nowa....Ukochani
Zgłoś SPAM
A.O
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..Na zawsze pozostaną z nami...bo
serce pamięta...◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Nie stój płacząc nad Moim grobem, Mnie tam nie ma, Ja nie śpię....
Jestem w tysiącach wiatrów, które wieją, Jestem błyskiem słońca na
śniegu, Jestem promykiem słońca na kłosie zboża...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
⊰♥⊱ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W głeboki spokój, niebiańska ciszę dusza się Twoja zatapia powoli...Tam,
gdzie już ludzkich głosów nie usłyszysz, gdzie nic nie dręczy i nic nie
boli...[░╬░]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci i modlitwa dla Pana Panie Kazimierzu ...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
✿◕‿◕✿ Drogi panie Kazimierzu;Zapalam jaśniutką,cieplutką Lampeczkę
pamięci dla Pana na kalendarzowy poczatek wiosny .✿◕‿◕✿ Spokojnego
Snu wiecznego...❥ ♡❤ ♡ ❥
Zgłoś SPAM
córcia
...Zamykam oczy i widzę tylko Ciebie...
Powracasz...i wciąż ze mną jesteś...
Płomyki znicza na mogile mrugają...moje łzy osuszają...Dzisiaj będę,
kochany...▒♥▒ śpij spokojnie tatuniu...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie
pozwala...[*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.