Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567068
Zapalone ponad rok temu
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć zostaje tylko milczenie,pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc [*][*]
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
⊰¯≻♥≺¯⊱ PANIE KAZIMIERZU JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ⊰¯≻♥≺¯⊱
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
HALINKA
TATO, ODSZEDŁEŚ..ALE NA PEWNO JESTEŚ BLISKO...❤+.*`,❤+.*`,❤+ CZUWAJ NAD SWOJĄ JEDYNACZKĄ...KOCHAM CIĘ I MODLĘ SIĘ O SPOKÓJ TWOJEJ DUSZY...❤+❤+
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫Życie ludzkie ubiega między wspomnieniem a nadzieją.I. Chodźko✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
Lusia
Chwile z Wami w przestrzeń odpłynęły...śliczne światełko i modlitwa...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Gdy się miało szczęście,bliskich wkoło-raj na ziemi-wszystko...A została tylko fotografia,to - to jest bardzo mało...Wspomnień strzępy i nic więcej...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANA P.KAZIMIERZU...;Na zawsze w naszych sercach;
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
☼✿☼ Zapalam światełka dla Pana,drogi Panie Kazimierzu; cieplutkie i jaśniutkie błyszczące nasza tęsknotą...niech ogrzewają Pana Dusze....☼✿☼
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pustka i cisza wokoło,pozostała pamięć o Tobie,a wraz z nią wspomnienia,wykute w literach...na granitowej płycie wiecznego milczenia.P.Kazimierzu!Ślę za Pana modlitwę z płomyczkiem do Nieba.(*)
Zgłoś SPAM
A.O
To co było życiem..juz się nie powtórzy...Ale zatrzymamy w pamięci wszystkie chwile...  ★,•★,•_ (((_____)))_ ★,•★,• 
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Pięknym motylom ucięto skrzydła nim wznieść się zdążyły do gwiazd....pozostały smutek i ból przerażliwy...dlaczego tak się stało?
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wędruj spokojnie - po niebiańskich połoninach...Szlakiem, którym wędrowało juz tak wielu...Tam, gdzie się zaczyna szczęśliwe życie wieczne..▆ ▅ڰۣڿ♥ڰۣڿ▆ ▅ ))*((▅ ▅ڿ♥ڰۣڿ¸▆ ▅
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕marzenia uskrzydlają chorą duszę◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕lecz wciąż jest w nas smutek i tęsknota◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
(*) NAJJAŚNIEJSZE NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
❤ Pamięć bez kresu, tęsknota i wspomnienia nigdy nie doznają okrutnego zapomnienia, za wiele znaczenia mają Ukochani .❤.❤.❤.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie dbamy... ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2457   2458   2459   ...   3046   3047    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012