Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567104
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W pustym pokoju pali się lampka, wspomnień ogarek wiążący czas....jeszcze niedawno był tu Ktoś jeszcze, lecz teraz pustka, czyjś płomyk zgasł.....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Kazimierzu...;Na.zawsze w naszych sercach;
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kiedy byliście tu z nami,wszystko było jakieś lepsze i łatwiejsze...teraz tylko smutek i tęsknota po Was pozostała.Zostawiam Panu modlitwę i płomyczek mej pamięci.Spoczywaj w pokoju p.Kazimierzu.(*)
Zgłoś SPAM
A.O
.•°*”~.Niech Aniołowie prowadzą Ciebie do Niebios bram....•°*”~.W niebiańskiej ciszy znajdziesz szczęście wieczne....•°*”~.
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamiętam...
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
..Uczę się czekać i marzyć Uczę sie tęsknić i śnić Co jeszcze musi się zdarzyć ABYŚMY WSZYSCY RAZEM MOGLI ZE SOBĄ BYĆ????
Zgłoś SPAM
ku pamięci
❤ Serce nigdy nie zapomni o Tobie...dopóki będzie bić, wspomnienie o Tobie Kazimierzu, będzie zawsze żyć...❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Wpatrzona w blask świecy kartkuję wspomnienia. Trzepoce skrzydłami melancholia ciszy..“ ✿ NIECH BLASK TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA PANU DROGĘ, ✿ ❤ ZAPALAM NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ...❤    
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirosława Nalepka
(*) ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Są chwile i ludzie, których się nie zapomina..." Panie Kazimierzu, spokojnych snów...
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Zgłoś SPAM
HALINKA
✬ *♥* ✬ TATO KOCHANY..BARDZO ZA TOBĄ TĘSKNIĘ.. ✬ *♥* ✬ ŚWIATEŁKO WIOSENNE TOBIE KOCHANY POSYŁAM DO NIEBA??✬ *♥* ✬
Zgłoś SPAM
Beata
❤   ❤   ❤ PAMIĘTAM  ❤   ❤   ❤
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Tylko smutek,tylko żal i ciągle patrzymy w dal wzrokiem pełnym wspomnień...p.Kazimierzu światełko dla pana
Zgłoś SPAM
Lusia
Odeszliście...ale bezkresne wspomnienia nie umrą...na zawsze w naszych sercach i naszej pamięci...światełko i modlitwa...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota dręczy, wszystko smuci, w sercach Wasz obraz ... kto nas nauczy żyć bez Was Aniołki?
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak ..." Aniołeczki :*:*
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie ma dla nas leku,nie ma spokojnego życia,nigdy już nie będziemy tacy sami,ponieważ cząstka nas...odeszła wraz z Wami.Ślę Pani mój płomyczek do Nieba.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2456   2457   2458   ...   3046   3047    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012