W pustym pokoju pali się lampka, wspomnień ogarek wiążący czas....jeszcze
niedawno był tu Ktoś jeszcze, lecz teraz pustka, czyjś płomyk zgasł.....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Kazimierzu...;Na.zawsze w naszych
sercach;
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kiedy byliście tu z nami,wszystko było jakieś lepsze i łatwiejsze...teraz
tylko smutek i tęsknota po Was pozostała.Zostawiam Panu modlitwę i płomyczek
mej pamięci.Spoczywaj w pokoju p.Kazimierzu.(*)
Zgłoś SPAM
A.O
.•°*”~.Niech Aniołowie prowadzą Ciebie do Niebios bram....•°*”~.W
niebiańskiej ciszy znajdziesz szczęście wieczne....•°*”~.
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamiętam...
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
..Uczę się czekać i marzyć
Uczę sie tęsknić i śnić
Co jeszcze musi się zdarzyć
ABYŚMY WSZYSCY RAZEM
MOGLI ZE SOBĄ BYĆ????
Zgłoś SPAM
ku pamięci
❤ Serce nigdy nie zapomni o Tobie...dopóki będzie bić, wspomnienie o Tobie
Kazimierzu, będzie zawsze żyć...❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Wpatrzona w blask świecy kartkuję wspomnienia.
Trzepoce skrzydłami melancholia ciszy..“ ✿ NIECH BLASK TEJ ŚWIECY
ROZŚWIETLA PANU DROGĘ, ✿ ❤ ZAPALAM NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
...❤
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirosława Nalepka
(*) ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Są chwile i ludzie, których się nie zapomina..." Panie Kazimierzu,
spokojnych snów...
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Zgłoś SPAM
HALINKA
✬ *♥* ✬
TATO KOCHANY..BARDZO ZA TOBĄ TĘSKNIĘ..
✬ *♥* ✬
ŚWIATEŁKO WIOSENNE TOBIE KOCHANY POSYŁAM DO NIEBA??✬ *♥* ✬
Zgłoś SPAM
Beata
❤ ❤ ❤ PAMIĘTAM ❤ ❤ ❤
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Tylko smutek,tylko żal i ciągle patrzymy w dal wzrokiem pełnym
wspomnień...p.Kazimierzu światełko dla pana
Zgłoś SPAM
Lusia
Odeszliście...ale bezkresne wspomnienia nie umrą...na zawsze w naszych sercach
i naszej pamięci...światełko i modlitwa...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota dręczy, wszystko smuci, w sercach Wasz obraz ... kto nas nauczy
żyć bez Was Aniołki?
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..." Aniołeczki :*:*
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie ma dla nas leku,nie ma spokojnego życia,nigdy już nie będziemy tacy
sami,ponieważ cząstka nas...odeszła wraz z Wami.Ślę Pani mój płomyczek do
Nieba.(*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.