"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..."Aniołeczki :*:*
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Życie ludzkie ubiega między wspomnieniami a nadzieją..." Panie
Kazimierzu, przesyłamy modlitwę i światełko na początek maja...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
*-:¦:-*_♥ Cichym szeptem mego serca zapalam światełko pamięci dla
Pana,drogi Panie Kazimierzu...*-:¦:-*_♥
Zgłoś SPAM
CÓRCIA
❤ TATULKU MÓJ, ZABRAŁEŚ CAŁĄ RADOŚĆ...NIE UMIEM SIĘ JUŻ
SMIAĆ...KOCHANY...❤❤ BARDZO MI CIEBIE BRAK...❤ ŚWIATEŁKIEM POZDRAWIAM
CIĘ Z RANA...KOCHAM...❤❤
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko pamiętam(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wciąż zapłakani, Wciąż smutni. Ale oni są w niebie, Tam, gdzie jest lepiej
niż na Ziemi.....Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota...nie wypowiedziane słowa...Łzy płyną nieustannie... zniszczone
marzenia. Smutek... trwa i trwać będzie [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ujrzeć świat w ziarenku piasku i niebo w polnym kwiecie, zamknąć w swojej
dłoni nieskończoność, a wieczność w jednej godzinie.....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko." -aniołeczki nasza
Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,
marzenia uskrzydlają chorą duszę...
a w nas wciąż smutek i tęsknota..
Zgłoś SPAM
A.O
(((*)))Światełka blask niech znaczy drogę do Pana...Niech On, Miłosierny,
szczęście i spokój Twej duszy da...(((*)))
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
Gdy się miało szczęście, które się nie trafia:
czyjeś ciało i ziemię całą,
a zostanie tylko fotografia,
to - to jest bardzo mało...[*]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bóg czyni wszystko we właściwym czasie.(Św. Edyta Stein).Jest czas
rodzenia... życia...umierania...Każdy ma wyznaczony swój czas...przez Boga
Wszechmogącego, który dusze wzywa do spokoju wiecznego....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
zięć JaninyDudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, ŻYCIE, CHOĆ PIĘKNE TAK KRUCHE JEST, WYSTARCZY JEDNA CHWILA, BY STRACIĆ
JE..."
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Oddaj mi uśmiech na twarzy i serca pogodę.Oddaj marzenia, nadzieję i
pragnienia.Oddaj wszystko, co zabrałeś pewną nocą...Dlaczego? i po co?“
╬ ╬ Jaśniutkie światełko zapalam,niech zawsze płonie...╬
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.