TATUNIU ♥ TULĘ ♥ PAMIĘĆ ♥ O ♥ TOBIE ♥♥ W MOIM
SERCU...♥..(,)..♥ WCZORAJ ZNÓW WPATRYWAŁAM SIĘ PRZY MOGILE, W TWOJE
USMIECHNIĘTE OCZY ♥♥♥♥♥...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
PŁONIE...♥♥...♥...♥♥..♥♥..
Zgłoś SPAM
Lusia
Czasami sen spędzony jest z oczu...modlitwa za wczoraj i dziś...światełka...
Zgłoś SPAM
Mama śp Roberta i Wiesia Walas
Światełko pamięci i modlitwę zostawiam.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Świat pełen mroku...Jawi się niczym bezkresny ocean ludzkich
łez,niespełnionych nadziei,zdeptanych marzeń…” ☆♡♡ ♥ ♡♡☆
Lampeczkę na „Dobranoc” zapalam.☆♡♡ ♥ ♡♡☆
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś tam, gdzie dzień dotyka nocy, tam myśli nasze Was Aniołki
przytulają, Jesteście w nich, Bliscy tak....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci dla Ciebie na dzisiaj i 4 dni mojej
nieobecności ...
Zgłoś SPAM
A.O
Dobrej nocy...
Nie zbudzisz się już więcej...Twoje miejsce w Niebie...
Twarz ma w woalu smutku pozostała...
Prosto ku Tobie idzie, wciąż za Tobą zdąża...
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
✬═✬═✬═✬═ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
═✬═✬═✬═✬
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zapalam światełko i z modlitwą,ślę do p.Kazia.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♥ TAK TRUDNO ŻYĆ BEZ KOCHANEJ OSOBY..I CHOCIAŻ ZAMKNĘŁA POWIEKI DO
WIECZNEGO SNU..MY CHCIELIBYŚMY,ŻEBY NADAL BYŁA Z NAMI TU.I WIEMY,ŻE TO TYLKO
MARZENIE..BOŻE, DAJ KAZIMIERZOWI WIECZNE ZBAWIENIE..♥
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
Pewnie gdzieś tam krążą nad nami
dusze zmarłych, niby rybitwy.
I radują się naszą pamięcią,
są też wdzięczne za nasze modlitwy...[*]
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
.•*✿*•.. JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .•*✿*•..
Zgłoś SPAM
HALINKA
..☆❀❤❀ Żegnaj na wieki, żegnaj czysty cieniu..Żyj w królestwie
prawdy...Po troskach liczn ych, bólu i cierpieniu... Których doznałeś na
życia padole...☆❀❤❀...TATKU KOCHANY...❤❤
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę...a w
nas wciąż smutek i tęsknota..:*
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, TRUDNO ZAPOMNIEĆ O KIMŚ, KTO DAŁA TAK WIELE DO ZAPAMIĘTANIA..."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ ((░)) ✿ Pamięć jest wieczną miłością ✿ ((░)) ✿ Pozostawiamy
więc ślad wraz z modlitwą na kolejne 14 dni naszej nieobecności ✿
((░)) ✿ Prosimy wspierać naszą Córeczkę ✿ ((░)) ✿
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Lampeczkę na „Dobranoc” zapalam.♡♥♡PS.Halinko,nie martw się. Jeżeli
chcesz żebym w twoim imieniu zapalała świeczuszki u nas to podaj mi
nazwiska,z chęcią to zrobię dla Ciebie.Pozdrawiam.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.