Zazdrościmy naszym myślom, bo jedynie one mogą, gdy tylko zechcą, być tak
blisko Was.....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Majowe światełko Panie Kazimierzu….
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Nadejdzie czas, gdy uznasz,że wszystko skończone.I to będzie
początek.”Louis L'Amour _-:¦:-_♥_-:¦:- LAMPECZKA OD SERCA
_-:¦:-_♥_-:¦:-
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
My tu na ziemi,wciąż za Wami tęsknimy...i dlatego codziennie się za Was
modlimy i światełka pamięci...Wam palimy.Spoczywaj p.Kaziu w pokoju.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bóg zabrał Cię do siebie, abyś już na zawsze z nim przebywał w
Niebie...Bądź TAM szczęśliwy na wieki...Światełko słoneczne, majowe ślę
do nieba...[*]
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
♣ »**« ♣ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♣ »**« ♣
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, To smutne, że niektórzy ludzie mogą być tylko w naszych sercach, a nie w
życiu..." Panie Kazimierzu, światełko na sobotę
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
Czy słyszysz nasze wołanie???
Czy nie widzisz naszych łez???
Bo serce boli o Panie,
bo tyle cierpień jest.
Zgasła już świeca,
ogarek się tli
Zwątpienie zostaje, nadzieja śpi...[*]
Zgłoś SPAM
córcia
Kochany TATO,ciągle tęsknię,płaczę[✤]Choć morze łez wylałam i smutek
jest we mnie..TY jesteś i zostanisz w moim sercu na wieczny czas..Czekaj na
mnie po drugiej stronie drogi[✤]Dzieli nas tylko czas..
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas wszystko zabiera Bo zabrać jest w stanie Lecz nigdy nie zabierze tego,co w
sercu zostanie(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Spokojnego snu na wieki...modlitwa...płomyczki...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście tak szybko i zostawiliście nas w wiecznej tęsknocie...wierzymy,
że Wasze życie się nie skończyło, a tylko zmieniło...
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
*•-★-•* MAJOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI *•-★-•*
Zgłoś SPAM
A.O
"ŻYCIE JEST TYLKO SNEM W DRODZE DO ŚMIERCI..." PIERWSZOMAJOWE
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA...DLA CIEBIE, KAZIMIERZU...TEN SEN, TU NA ZIEMI,
TRWA DLA KAŻDEGO CHWILĘ, NAWET, JAK ŻYJE DŁUGO...[[*]]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wiem,że kiedyś nadejdzie taki wspaniały dla nas dzień,że w grupie Aniołów
w Niebie...wszyscy razem spotkamy się.Spokojnego snu
wiecznego...p.Kazimierzu.Zapalam światełko i ślę ku Niebu.(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie światełka i modlitwa w ofierze...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jest taki żal,
który nigdy nie zniknie...
Jest taka tęsknota,
która już zawsze zostanie...
MAJOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA ((*))
DLA CIEBIE KAZIMIERZU..((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.