* ˆ✤ `* TATO,JUŻ KWIATY POMAŁU SADZĘ NA BALKONIE..JAK TY TO
LUBIŁEŚ,WSZYSTKO SAM CHCIAŁEŚ ROBIĆ..A TERAZ TAK MI TEGO BRAKUJE..KOCHANY
MÓJ KAZIECZKU..ODPOCZYWAJ W POKOJU... * ˆ✤ `*
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób
[*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Pamiętam...spokojnego snu na zawsze...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zazdroszczę, że wiatr wziął w objęcia łzy nieba i lamp dygoczących
światło, zazdroszczę...bo my nie możemy Naszych Aniołków wziąć w nasze
ramiona.....
Zgłoś SPAM
A.O
"A przecież cały nie umieram to co we mnie niezniszczalne trwa ! Teraz
stoję twarzą w twarz z Tym, który jest ! " <*> św. Jan Paweł II <*>
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wołam cię ciągle ,otwieram okno, zaglądam w każdą uliczkę, wciskam się w
każdą szparę, pytam drzew i przydrożnych kwiatów czy cię nie widziały
proszę przyjdź(*) »̯̆✿˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ »̯̆✿
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pozostały Wspomnienia...Sny..Żal..Łzy...Pustka...I pamięć tamtych
dni...╬♥╬ Odpoczywaj w pokoju...╬♥╬
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO W ŚWIĘTO N.M.PANNY KRÓLOWEJ POLSKI
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
...Zanurzeni we wspomnieniach i myślach...
...jesteśmy zawsze z Wami...
...światełko i modlitwa...DZIĘKUJEMY ZA PAMIĘĆ O DANIELU, SERDECZNIE
POZDRAWIAMY.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
(▒❤══❤▒) Teraz i na zawsze Światełko mej pamięci
…(▒❤══❤▒)
Zgłoś SPAM
CÓRCIA
☆ “ª¤.¸::¸.¤ª ☆“ŚPIJ KOCHANY TATO, WIECZNOŚĆ TERAZ DLA CIEBIE,
NIE PIĘKNA WIOSNA, MAJ, KTÓRY BYŁ BUDZENIEM SIĘ DO ŻYCIE...TERAZ
PRZYTŁACZA SMUTKIEM I WSPOMNIENIAMI...☆ “ª¤.¸::¸.¤ª ☆“KOCHAM
CIĘ...☆ “ª¤
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥-aniołeczki ukochane ..:*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Utulone snem wieczystym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których
na zawsze ból zostanie...światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
W tym tak bardzo Ważnym Dniu pod wieloma względami ofiaruję modlitwę i ślę
światełko do nieba...spokojnego snu...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.