Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567764
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Palimy lampki pamięci, drgające płomyki cienką smugą światła unoszą w niebo żal...miłość i tęsknota niezmiennie takie same....
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
((*)) NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI ((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W cierpieniu nasza droga do Boga...Ty też jej doświadczyłeś...Odpoczywaj w pokoju Bożej miłości już wolny od cierpienia...Pokój Twojej duszy...[[*]]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
”Woda łez chroni serce przed ogniem bólu._ Zenta Maurina” ♡ ❤️  ♡ Jaśniutkie światełko zapalam dla Pana,drogi Panie Kazimierzu ...♡ ❤️  ♡
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko nieustającej pamięci dla Pana, Panie Kazimierzu ...
Zgłoś SPAM
HALINKA
─═ ❤ ═──═ ❤TATKU MÓJ KOCHANY═──═ ❤ ═──═ ❤ Łzy moje i żal we mnie...że Ty już nie jesteś ze mną...Tak bardzo brak mi tego życia z Tobą...Nic nie cieszy,smutek wokół.. Kochany..❤❤.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nagle i okrutnie z serca nam wyrwano - to co było skarbem na zawsze zabrano... Trudno to zrozumieć,czarna rozpacz miota, spokój już odpłynął..została tęsknota.[*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście i dla nas skończył się świat, został ślad rozpaczy i nadziei, że powrócicie....spotykamy się w snach, tęsknota ciągle w nas...wszystko przypomina szczęśliwe dni, gdy byliśmy razem
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
...GWIAZDY NA NIEBIE MÓWIĄ ZA PANA...ŻE JEST, ŻE ŻYJE...WŚRÓD TYCH KTÓRZY PANA ZNALI I TYCH...KTÓRZY TAK BARDZO KOCHAJĄ...[*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śpijcie tam w górze spokojnie i opiekujcie się nami...bo my przecież tak bardzo, wciąż tęsknimy za Wami.Zapalam p.Kazimierzowi światełko mej pamięci i ślę...do Nieba bram.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Wspomnienia...są tylko echem minionych dni, które już nigdy niestety nie powrócą.. .ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.. ❀ ❤ ❀
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
.•**• ŚWIATEŁKO NIEUSTAJĄCEJ PAMIĘCI .•**•
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
_♨_ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI POSYŁAM DO NIEBA _♨_
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Był taki ktoś, kogo nie zastąpi nikt. Był taki dzień, minął tak, jak wszystkie dni... Był taki ktoś, kto nie wróci nigdy już. To tylko wiatr, śpiewa wciąż te kilka nut...Ku pamięci.Odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Majowy promyczek pamięci dla Pana, Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
Beata
*•.¸★¸.•*★ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ★*•.¸★¸.•*
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2425   2426   2427   ...   3047   3048    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012