Światełko nieustającej pamięci dla Pana, Panie Kazimierzu ...
Zgłoś SPAM
HALINKA
─═ ❤ ═──═ ❤TATKU MÓJ KOCHANY═──═ ❤ ═──═ ❤
Łzy moje i żal we mnie...że Ty już nie jesteś ze mną...Tak bardzo brak mi
tego życia z Tobą...Nic nie cieszy,smutek wokół.. Kochany..❤❤.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nagle i okrutnie z serca nam wyrwano - to co było skarbem na zawsze zabrano...
Trudno to zrozumieć,czarna rozpacz miota, spokój już odpłynął..została
tęsknota.[*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście i dla nas skończył się świat, został ślad rozpaczy i nadziei,
że powrócicie....spotykamy się w snach, tęsknota ciągle w nas...wszystko
przypomina szczęśliwe dni, gdy byliśmy razem
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
...GWIAZDY NA NIEBIE MÓWIĄ ZA PANA...ŻE JEST, ŻE ŻYJE...WŚRÓD TYCH
KTÓRZY PANA ZNALI I TYCH...KTÓRZY TAK BARDZO KOCHAJĄ...[*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śpijcie tam w górze spokojnie i opiekujcie się nami...bo my przecież tak
bardzo, wciąż tęsknimy za Wami.Zapalam p.Kazimierzowi światełko mej
pamięci i ślę...do Nieba bram.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Wspomnienia...są tylko echem minionych dni, które już nigdy niestety nie
powrócą.. .ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.. ❀ ❤ ❀
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
.•**• ŚWIATEŁKO NIEUSTAJĄCEJ PAMIĘCI .•**•
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
_♨_ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI POSYŁAM DO NIEBA _♨_
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Był taki ktoś, kogo nie zastąpi nikt. Był taki dzień, minął tak, jak
wszystkie dni... Był taki ktoś, kto nie wróci nigdy już. To tylko wiatr,
śpiewa wciąż te kilka nut...Ku pamięci.Odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Majowy promyczek pamięci dla Pana, Panie Kazimierzu...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.