Bez Ciebie tak pusto,tak cicho się zrobiło,wszystko zamarło.Już nie czekasz,
nie wołasz,zamilkły usta i niedokończone słowa..Ból serca..tylko został i
wspomnienie.. Zegar wciąż godziny głuche wybija.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!W dniu Św.Trzech Króli,zapalam płomyczek mej pamięci dla
Ciebie,a modlitwę w Pana intencji...posyłam do Pana Boga w Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
światełko na Trzech Króli (*)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Mówią, że nie ma ludzi niezastąpionych, nic bardziej mylnego... Panie
Kazimierzu, światełko na Trzech Króli...
Zgłoś SPAM
córka
Śnij swój sen wieczny wygodnie i szczęśliwie..Niech anioł Cię
pilnuje,żeby nikt snu nie przerwał,żebyś był
szczęśliwy..Tatusiu,odszedłeś w piątek..Dzisiaj, wspominam smutno..
⊰♥⊱Światełko z miłością♥
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
K + M + B 2017
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście przy nas każdego dnia...Patrzycie oczami miłości w nasze oczy
pełne smutku, kochamy Was bardzo i tęsknimy przecież wiecie...
Na granicy Ziemi i Nieba..tam, gdzie życie jest wieczne..wysyłamy Ci płomyk
pamięci... Nich dosięgnie dalekich przestrzeni...[*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Cisza i pustka wokoło,pozostała pamięć o Tobie,a wraz z nią
wspomnienia,wykute na granitowej płycie...wiecznego milczenia.Światełko i
modlitwę,ślę Panu do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Nigdy nie zagaśnie w sercu wspomnienie i myśl serdeczna...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Kazimierzu raduj się życiem wiecznym
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_
_◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nie mów o szczęściu!...Szczęście
nie stwarza nic prócz wspomnienia,
a jedna chwila radości wystarczy
na długie lata cierpienia...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Pana, Panie KAZIMIERZU czwartkowe światełko pamięci ...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czym są nasze wspomnienia radością tęsknotą smutkiem. Pragnieniem żalem
błaganiem łzą która liczy czas miniony. Szczęściem ukrytym głęboko w
sercu i tym co w nas pozostało.
Zgłoś SPAM
córka
Tatku,nigdy nie zgaśnie mej pamięci ślad..Nie pozwolę, by ją starł
nieubłagany czas. Poznałam smutek, poznałam tęsknoty moc..nie będę
trwoniła słów..✿..Tak bardzo kocham Cię..✿..Odpoczywaj..✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.