Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566043
Zapalone ponad rok temu
Elżbieta Chmielewska
W samotności wspólne mamy łzy... W życiu ciągle nam Was brakuje... W wytrwałości pokonujemy kolejne dni..
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śmierc nas rani bardzo boleśnie...zabierajac nam Tych,których kochamy,zawsze za wcześnie.P.Kazimierzu,na weekend zapalam Panu światełko,które z modlitwą...posyłam do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Przechodzimy przez ból, lęk, przez morza wylanych łez...Jesteśmy z Tobą w modlitwie na kolanach..za spokój Twej duszy...Niech Bóg nas usłyszy...۩۩
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
【☾●✽●☽】ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA PANA NIECH ZAWSZE SIĘ PALI ..【☾●✽●☽】PS.Halinko i ja jeszcze raz dziękuję za wspólne lata pamięci.Serdecznie pozdrawiam.Ricarda
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
“~„☆|̲̅ ̲̅ ̲̅ )ZIEŃ★ “~„থৣৡৣথ |̲̅ ̲̅ ̲̅ )OBRY“~„ ☆W PIERWSZĄ SOBOTĘ NOWEGO ROKU.★ “~„থৣৡৣথ DLA PANA MOJE ŚWIATEŁKO..ŚPIJ W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI DROGI P.KAZIMIERZU ..“~„ ☆
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Bóg mi zabrał Ciebie w nieskończoną dal,A mnie pozostały łzy,tęsknota,żal.Gdy Matuchna z nieba zamknie mi powieki..
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku, wiem, że jakbyś mógł, to przyszedłbyś do mnie i zdradził z tej tajemnicy cokolwiek..Ale ten świat Twój,jest dla żyjących,zamknięty na klucz..* ★  ☾  *Czekam, aż przytulę Cię znów..* ★  ☾  *
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Niech wiatr nie wieje Wam w oczy, niech słońce rozjaśnia Wasze twarze, niech Bóg Was prowadzi...do spotkania Aniołki Ukochane...ciepłe i jaśniutkie światełko
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Widzimy smutnego,czarnego Anioła i wciąż pytamy-dlaczego?Toniemy w rozpaczy,smutku i słonych łzach-dlaczego?Nikt i nic nie chce nam odpowiedzieć...Pozostaje nam jedno- mieć nadzieję na spotkanie...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.*♥*. PANIE KAZIMIERZU .*♥*. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI W ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI.
Zgłoś SPAM
URSZULA SKŁODOWSKA
♥ PANIE KAZIMIERZU SPOCZYWAJ W POKOJU♥
Zgłoś SPAM
URSZULA SKŁODOWSKA
♥ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne... jeden podmuch wiatru i...wszystko może runąć jak domek z kart.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
światełko na Trzech Króli [*]
Zgłoś SPAM
A.O
To światełko, tak jak gwiazda, niech Ci świeci pięknym blaskiem..Niech pokaże drogę w Niebie, którą kiedyś przyjdziemy do Ciebie..Dziś święto Trzech Króli..znak naszej wiary -K+M+B 2017 r.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
⋟❇⋞ Światełko kolorowe w święto Trzech Króli zapalam dla Pana,drogi P.Kazimierzu.⋟❇⋞ PS.Halinko,jeszcze raz dziękuję serdecznie za pamięć o Kati,za przesliczne wpisy dla niej.Pozdrawiam od serca.R
Zgłoś SPAM
(❤)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2007   2008   2009   ...   3045   3046    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012