W samotności wspólne mamy łzy... W życiu ciągle nam Was brakuje... W
wytrwałości pokonujemy kolejne dni..
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śmierc nas rani bardzo boleśnie...zabierajac nam Tych,których kochamy,zawsze
za wcześnie.P.Kazimierzu,na weekend zapalam Panu światełko,które z
modlitwą...posyłam do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Przechodzimy przez ból, lęk, przez morza wylanych łez...Jesteśmy z Tobą w
modlitwie na kolanach..za spokój Twej duszy...Niech Bóg nas usłyszy...۩۩
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
【☾●✽●☽】ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA PANA NIECH
ZAWSZE SIĘ PALI ..【☾●✽●☽】PS.Halinko i ja jeszcze raz dziękuję
za wspólne lata pamięci.Serdecznie pozdrawiam.Ricarda
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
“~„☆|̲̅ ̲̅ ̲̅ )ZIEŃ★ “~„থৣৡৣথ |̲̅ ̲̅ ̲̅
)OBRY“~„ ☆W PIERWSZĄ SOBOTĘ NOWEGO ROKU.★ “~„থৣৡৣথ
DLA PANA MOJE ŚWIATEŁKO..ŚPIJ W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI DROGI P.KAZIMIERZU
..“~„ ☆
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Bóg mi zabrał Ciebie w nieskończoną dal,A mnie pozostały
łzy,tęsknota,żal.Gdy Matuchna z nieba zamknie mi powieki..
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku, wiem, że jakbyś mógł, to przyszedłbyś do mnie i zdradził z tej
tajemnicy cokolwiek..Ale ten świat Twój,jest dla żyjących,zamknięty na
klucz..* ★ ☾ *Czekam, aż przytulę Cię
znów..* ★ ☾ *
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Niech wiatr nie wieje Wam w oczy, niech słońce rozjaśnia Wasze twarze, niech
Bóg Was prowadzi...do spotkania Aniołki Ukochane...ciepłe i jaśniutkie
światełko
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Widzimy smutnego,czarnego Anioła i wciąż pytamy-dlaczego?Toniemy w
rozpaczy,smutku i słonych łzach-dlaczego?Nikt i nic nie chce nam
odpowiedzieć...Pozostaje nam jedno- mieć nadzieję na spotkanie...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.*♥*. PANIE KAZIMIERZU .*♥*.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI W ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI.
Zgłoś SPAM
URSZULA SKŁODOWSKA
♥ PANIE KAZIMIERZU SPOCZYWAJ W POKOJU♥
Zgłoś SPAM
URSZULA SKŁODOWSKA
♥
Życie jest jak świeca na wietrze,
tak ulotne...
jeden podmuch wiatru
i...wszystko może runąć
jak domek z kart.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
światełko na Trzech Króli [*]
Zgłoś SPAM
A.O
To światełko, tak jak gwiazda, niech Ci świeci pięknym blaskiem..Niech
pokaże drogę w Niebie, którą kiedyś przyjdziemy do Ciebie..Dziś święto
Trzech Króli..znak naszej wiary -K+M+B 2017 r.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
⋟❇⋞ Światełko kolorowe w święto Trzech Króli zapalam dla Pana,drogi
P.Kazimierzu.⋟❇⋞ PS.Halinko,jeszcze raz dziękuję serdecznie za pamięć
o Kati,za przesliczne wpisy dla niej.Pozdrawiam od serca.R
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.