..Nasze serca co dla Ciebie biły,będą zawsze za Tobą tęskniły..Światełko
z modlitwą dla Pana p.Kazimierzu..[[♥]]..
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
W mroźną niedzielę gorące światełko pamięci kochany Kazimierzu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pustka, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko żyć bez Was...i tylko
marzymy o tym by mieć Was blisko....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Modlę się p.Kazimierzu za Ciebiedo Boga Wszechmogącego,o grzechów
odpuszczenie i wieczne dla Ciebie Zbawienie.Niech zapalony płomyczek mej
pamięci...świeci Ci bez końca.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Gdy odchodzą Ci których kochamy,samotność,bezsilność,ból przepełnia
nasze serca,ale żyjemy dalej,najlepiej jak potrafimy..dla Nich.Może spotkamy
się kiedyś na ścieżce,
po niebie..Śpij spokojnie..[*]
♥ڿڰۣڿ♥Kładę okruch szczęścia na dłoni i z podmuchem wiatru
przesyłam go Tobie..Niech daje ciągle radość wiecznego życia..Zasługujesz
na szczęście..Z uśmiechem, promyk z serca dla Ciebie..♥ڿڰۣڿ♥.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutny jest świat gdy odchodzi najukochańsze sercu życie, kiedyś było
inaczej: wspólne dni, marzenia,radości, teraz tego już nie ma, dzisiaj są
tylko wspomnienia...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Rozstanie - gdy dociera prawda, że nieodwracalne - tak strasznie boli,
obezwładnia, zabiera spokój i radość życia ...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Nieprawda, że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi
przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. ♨ NAJJAŚNIEJSZE
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANA ZAPALAM ♨
Zgłoś SPAM
córka
Tatku kochany, moje dni w smutku układa życie..Ty byłeś moją ostoją, moją
motywacją do życia..Twoją twarz uśmiech malował, serce chciało jeszcze
bić..ale dusza w niebiosa wzleciała.._♥♥_
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
..*❤*... Moja pamięć ...*❤*..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co dla nas szczęściem było zniknęło, został tylko wspomnień
cień, już nie wróci to co takie piękne było...żal i smutek towarzyszem
naszych dni, w sercach na zawsze Wy
Zgłoś SPAM
A.O
Każdą Twoją łzę i uśmiech, schowamy głęboko w sercu..żeby ustrzec od
zapomnienia, bo najgorszą rzeczą jest zapomnieć..•☼•My pamiętamy
zawsze, Ciebie radosnego•☼•Niech Bóg przyjmie Cię do Nieba•☼•
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.