.˜”*•PANIE KAZIMIERZU.˜˜”*•
ZAPALAM
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI
˜ •*”˜.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cichutko serce łka…tak bardzo kogoś brak…rozpada się na pół...już Was
nie ma tu…spłynęła gorzka łza…kreśli kształty Aniołów za którymi
tęsknimy...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Wspomnienia - Wasz głos,śmiech,zapach,Wasze oczy,ręce...po prostu Wy cali -
zawsze będą płonąć....a my zawsze będziemy tęsknili za tym,czego nigdy
nie będziemy mieli....
Zgłoś SPAM
A.O
-❤- ____-❤-
A gdy przyszedł ten dzień...
Poszedłeś ufnie w nowe życie...
Gdzie wieczne szczęście
jest za życie ziemskie nagrodą...Jesteś na zawsze w naszym ciepłym
wspomnieniu...
⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI P. KAZIMIERZU
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom...o
najbliższych,którzy już od nas odeszli.Spokojnego snu p.Kazimierzu...w cieple
zaplonej przeze mnie lampeczki.((*))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Zostawiliście nas kochani nasi w żałobie.Zostawiliście we łzach
płaczące serca ukryte w dłoniach. Zostawiliście tęsknotę i
smutek..."●ღ♥ღ● Jaśniutkie pełne nostalgii światełko dla Pana
zapalam.●ღ♥ღ●
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Łzy nasze rozsypię po niebie makiem gwiazd, by przypomniały Ci, że ktoś
zawsze czuwa, aby płonął znicz, by jego blask, połączony z modlitwą,jak
promyk słońca, pamięcią naszą Cię grzał(♥)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy.....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Pana, Panie KAZIMIERZU ... Pana pamięci ...[*]...
Zgłoś SPAM
córka
Tato, mój Kazieczku, zawsze będę Cię wspominać z miłością i czułością
serca mego,bo byłeś moim jedynym przyjacielem w dniach smutku i
radości.Potrafiłeś dać tak wiele,nie chcąc nic dla siebie¯`•.¸¸.ღ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕❤️◕═════♣☀♣═════◕❤️◕ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕❤️◕═════♣☀♣═════◕❤️◕
Zgłoś SPAM
URSZULA SKŁODOWSKA
`✿ PANIE KAZIMIERZU
SPOCZYWAJ W POKOJU
Zgłoś SPAM
(*)
Serce w bólu ciągle trwa,bo odszedł człowiek kochany,kto mimo przeżycia tak
wielu lat, jeszcze mógł się życiem cieszyć..Ale,wyroki losu nieznane i w
jednej chwili wszystko runęło..odszedł,pozostał żal
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.