ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿZawsze będzie już
inaczej...[*]ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
A.O
Wszystko co przeminęło, wydaje się takie piękne...Bo, gdy zabraknie kochanej
osoby, wtedy doceniamy to, co nam dawała w życiu...Płomyk pamięci dla Ciebie
Kazimierzu...(¯`(❤)´¯)
Zgłoś SPAM
(❤)
ODNALAZŁEŚ JUŻ SWÓJ NIEBIAŃSKI ŚWIAT..W SERCACH NA WIECZNY CZAS...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Oni nie odeszli,Oni są z nami,głęboko w naszych sercach schowani..póki
żyjemy Oni są wokół,lecz poza zasięgiem naszego wzroku.Zapalam Panu mej
pamięci lampeczkę,którą z modlitwą,ślę do Nieba bram(*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia w
Niech Bóg wynagrodzi Twą dobroć i doda sił Córce
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Ból Twój i troski odeszły..pozostało tylko szczęśliwe życie wieczne,
które na pewno otrzymałeś od Boga, bo przecież byłeś dobrym
człowiekiem..Zostałeś w naszej pamięci na zawsze...-❤-
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć.”__♡«❤️ «♡__Jaśniutkie
płomyczki mojej Lampeczki posyłam Panu__♡«❤️ «♡__
Zgłoś SPAM
córka
Tatku,czas nie zmienia nic,smutek i łzy.Życie bez Ciebie,to trudne wspinanie
się..Czas płynie,Jesteś tak daleko..dusza Twa przy mnie..A ja, kochany,
chowam Cię z czułością w sercu...ڿڰۣڿ♥ + ♥ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
,, Wspomnienia są jedynym rajem z którego nie można nas wygnać..."
(światełko na kilka dni wyjazd)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie,lecz jedno pozostaje na zawsze...tym
jest ...wspomnienie. ( światełko na kilka dni wyjazd)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
_(♥)_ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Rany zadane w samo serce nigdy się nie goją, a życie z taką raną jest nie
do zniesienia, dlatego wspierajcie nas Kochani... serdeczne światełko od nas
dla Was
Zgłoś SPAM
A.O
Byłeś i jesteś w naszych sercach,w życiu codziennym i nieustającej
modlitwie..tej pustki po Tobie,nie zapełni nikt,to tylko na chwilę to
rozstanie,każdy dzień zbliża nas do siebie,nieustannie ✺´•´•✺
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pamiętać, to być razem..nie tylko fizycznie ale i duchowo..Za tymi, chwilami
tęsknimy... One są po to, by żyć, by żyć, by żyć..•♥•
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy.....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W Krainie wiecznego życia,ujrzysz P.Kazimierzu dobroć BOGA...bo w Domu Ojca
jest miejsca wiele.Zapalam Panu lampeczkę,jako symbol mej pamięci,którą z
modlitwą w Pana intencji,ślę do Nieba bram.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.