Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566145
Zapalone ponad rok temu
bliskie Daniela
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿZawsze będzie już inaczej...[*]ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
A.O
Wszystko co przeminęło, wydaje się takie piękne...Bo, gdy zabraknie kochanej osoby, wtedy doceniamy to, co nam dawała w życiu...Płomyk pamięci dla Ciebie Kazimierzu...(¯`(❤)´¯)
Zgłoś SPAM
(❤)
ODNALAZŁEŚ JUŻ SWÓJ NIEBIAŃSKI ŚWIAT..W SERCACH NA WIECZNY CZAS...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Oni nie odeszli,Oni są z nami,głęboko w naszych sercach schowani..póki żyjemy Oni są wokół,lecz poza zasięgiem naszego wzroku.Zapalam Panu mej pamięci lampeczkę,którą z modlitwą,ślę do Nieba bram(*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia w
Niech Bóg wynagrodzi Twą dobroć i doda sił Córce
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Ból Twój i troski odeszły..pozostało tylko szczęśliwe życie wieczne, które na pewno otrzymałeś od Boga, bo przecież byłeś dobrym człowiekiem..Zostałeś w naszej pamięci na zawsze...-❤-
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć.”__♡«❤️ «♡__Jaśniutkie płomyczki mojej Lampeczki posyłam Panu__♡«❤️ «♡__
Zgłoś SPAM
córka
Tatku,czas nie zmienia nic,smutek i łzy.Życie bez Ciebie,to trudne wspinanie się..Czas płynie,Jesteś tak daleko..dusza Twa przy mnie..A ja, kochany, chowam Cię z czułością w sercu...ڿڰۣڿ♥ + ♥ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
,, Wspomnienia są jedynym rajem z którego nie można nas wygnać..." (światełko na kilka dni wyjazd)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie,lecz jedno pozostaje na zawsze...tym jest ...wspomnienie. ( światełko na kilka dni wyjazd)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
_(♥)_ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Rany zadane w samo serce nigdy się nie goją, a życie z taką raną jest nie do zniesienia, dlatego wspierajcie nas Kochani... serdeczne światełko od nas dla Was
Zgłoś SPAM
A.O
Byłeś i jesteś w naszych sercach,w życiu codziennym i nieustającej modlitwie..tej pustki po Tobie,nie zapełni nikt,to tylko na chwilę to rozstanie,każdy dzień zbliża nas do siebie,nieustannie ✺´•´•✺
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pamiętać, to być razem..nie tylko fizycznie ale i duchowo..Za tymi, chwilami tęsknimy... One są po to, by żyć, by żyć, by żyć..•♥•
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś odzyskamy to ,co straciliśmy.....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W Krainie wiecznego życia,ujrzysz P.Kazimierzu dobroć BOGA...bo w Domu Ojca jest miejsca wiele.Zapalam Panu lampeczkę,jako symbol mej pamięci,którą z modlitwą w Pana intencji,ślę do Nieba bram.((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2004   2005   2006   ...   3045   3046    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012