Pożegnania czas, smutny czas..powitania czas, radość będzie w nas..Kiedy
spełnią się nasze sny, będziesz z nami TY..❤
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Odkąd Was nie ma cały świat się zmienił,żal i smutek dręczy
nas.....kochamy i tęsknimy (dziękuję za zapalanie światełek podczas mojej
nieobecności)
Zgłoś SPAM
A.O
✰ ۩ ✰ Chcielibyśmy Ci dać tak wiele, ale oprócz pamięci i znicza, nic
nie możemy.✰ ۩ ✰ Twoje miejsce teraz na niebiańskich łąkach, modlimy
się w Twojej intencji codziennie..✰ ۩ ✰
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Mijają szybko tygodnie,miesiące i lata,a ból i tęsknota za Wami...wciąż do
nas powraca.Zapalam Panu płomyczek mej pamięci...niech nigdy nie gaśnie.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Z serc naszych zapalamy światełko jasne...Żeby, dusza Twoja w Niebie,
wiedziała, że tu na Ziemi, dla niektórych jesteś miłym wspomnieniem...
⋰⋰-✿ڿڰۣ❤ Wieczny odpoczynek ❤ ۣ-✿ڿڰۣ-⋰⋰
Zgłoś SPAM
mama T.Wójcika
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(*)
"Jesteś wtedy gdy zimowe płyną chmury..Jesteś wtedy, kiedy imię twe
wymawiam,
gdy wieczorem zrywam kartkę z kalendarza.
Jesteś wtedy, gdy poranne wstaje słońce
i gdy gasną jego blaski zachodzące.."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
... Panie KAZIMIERZU ... w pamięci na zawsze ...
Zgłoś SPAM
córka
To Ty, mój kochany Tato, jesteś teraz moim zmrokiem i świtem..Ciągle się
odradzasz i ciągle przemijasz..W mojej pamięci niegasnącym światłem,
miłością, wspomnieniem..♥ na zawsze..KAZIECZKU..na zawsze.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na dzisiaj
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Drzewa stoją ciche, tylko wiatr płatki śniegu strąca, wokół mgła smutku
przenika i chłodnym wieje milczeniem...Jesteście w sercach, w myślach, we
wspomnieniach
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Szara mgła się ze snu budzi.Wraz z nią wstaje nowy,kolejny dzień.Dopiero
teraz zamykają się zmęczone oczy..Bo rozmyślaniom nie było końca, aż po
świt...(((*)))Światełko przyjmij od nas..(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne światełko pamięci w ten pierwszy wtorek Nowego Roku ... Pana pamięci
Panie KAZIMIERZU ...[*]...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Panie Kazimierzu!Są chwile,które w naszej pamięci...na zawsze
zostają,chociaż czas szybko mija,one nie znikają.Zapalone Panu jaśniutkie
światełko mej pamięci...niech nigdy nie zgaśnie.(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♥✿♥ Wspomnienia, naszych wspólnych dni, jeszcze bardziej wzmagają
tęsknotę..powracają, ciągle na nowo, nie dając ukojenia sercu, tylko zal i
łzy..♥.✿♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.