Najjasniejsze światełko pamięci dla Pana, Panie KAZIMIERZU ...PANA pamięci
...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
SMUTEK UKRYTY NA DNIE...LECZ PŁOMYK PAMIĘCI... TLIĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE...AŻ
PO CZASU KRES. ♨ ŚPIJ SPOKOJNIE DROGI PANIE KAZIMIERZU.♨
Zgłoś SPAM
córka
Kazieczku kochany, tak bardzo Cię brakuje w tej pustce..Bądź ze mną i chroń
od złego, bo tylko Ty mi pomożesz, gdy trzeba..★..Nie wierzę, że nie ma
Ciebie już piąty rok!!T ę s k n i ę...★...★
Po trudach ziemskiej podróży,przyjmij Jezu p.Kazimierza do Siebie,wysłuchaj
proszę mej modlitwy i daj Mu wieczne szczęście w Niebie.Lampeczka mej
pamięci,niech się świeci dla Pana...bez końca.(*)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...przyszła cicho jak mgła, rozłożyła ramiona... nam pozostał smutek i
żali strata niepocieszona...
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
((*))ŚWIATEŁKO DO NIEBA ((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Dzisiaj staliśmy w zadumie nad mogiłą..znicze tak pięknie
migotały..Wspomnienia znów powróciły..wspólnych dni. Raz słońce, raz
deszcz, ale zawsze byliśmy razem ❤ Teraz, smutek w sercach.❤❤
Zgłoś SPAM
(*)
Tak wiele dni przeżytych, raz w słońcu, raz we mgle..I tyle dni przed
Tobą..wieczność wezwała Cię...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz
zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł
być zbawiony..Śpij spokojnie..My czuwamy!!
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niech radość wieczna w duszy gości
Zgłoś SPAM
córka
Mój najdroższy, kochany Tato..nigdy nie przypuszczałam, że rozłąka z Tobą
tak będzie bolała...Wspominam Cię i smutno mi tak
bardzo..ღ¯`•.¸ღLampeczkę pamięci posyłam, niech pali się
jasno..ღ¯`•.¸ღ
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
(⚶) cieplutkie światełko w ten śnieżny dzień (⚶)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Sztuką nie jest zadręczać się po śmierci bliskiej osoby.
Sztuką jest pogodzić się z Jej odejściem, aby mogła zaznać szczęścia
w Raju." ╠♥╣Zostawiam Panu ślad swojej pamięci..╠♥╣
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
*❤*Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dzień po dniu upływa,tydzień za tygodniem, miesiące mijają, wszystkie są
podobne... coś przeminęło... Jesteście gdzieś, tam w Niebie, a tu tak
smutno Aniołki bez Was...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.