Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566223
Zapalone ponad rok temu
Halina Gorska
Dziękuję za znicze. Mam zepsuty komputer. Trochę to potrwa, bo musze kupic nowy. Pozdrawiam.
Zgłoś SPAM
A.O
Panie. bądź dla Jego duszy wiecznym odpocznieniem , pozwól oglądać chwaly swej majestat...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Do snu wiecznego ukołysały Was Anioły,lecz One nie wiedzą,jak bardzo za Wami tęsknimy i jak bardzo...Wasze odejście nas boli.Światełko i modlitwę Panu zostawiam.((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak ciężko pogodzić się Z odejściem kogoś bliskiego Gorzki smak własnych łez Już nic się nie liczy tylko cisza.
Zgłoś SPAM
( * )
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
✰★✰ Miłość i pamięć nigdy nie ustaje..✰ ★ ✰ Śpij spokojnie drogi Panie Kazimierzu w Niebianskich Przestworzach..✰❤️ ✰
Zgłoś SPAM
ku pamieci
Pokój Twojej duszy..Tam gdzie jesteś, jest piękniejszy świat..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°
Zgłoś SPAM
Córka
Kochany..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Na dzień dobry jasne płomyki pamięci dla PANA ...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANIE KAZIMIERZU..♥..Najjaśniejsze światełko naszej pamięci dla Pana.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tylko czas pozostaje niewzruszony po Tych co odeszli, wspomnienia nie pozwalają nigdy zapomnieć...śpijcie w spokoju Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Urszula
Dziękuję Halinko za Światełko Rocznicowe mojej Bratowej
Zgłoś SPAM
Urszula
*♥ PANIE KAZIMIERZU.......ZAPALAM ...NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI *`` ♥
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Urszula
`✿. Pnie Kazimierzu •*✿*• Tęsknota - Ból - Cierpienie - •*✿*• Nie Znają Czasu - •*✿*• Pozostają Na Zawsze . •*✿*•
Zgłoś SPAM
(❤)
NIECH BLASK ŚWIEC ROZŚWIETLA CI DROGĘ...ABYŚ TRAFIŁ DO NIEBA, GDZIE SZCZĘŚCIE WIECZNE DLA DUSZ, PRZYGOTOWAŁ PAN...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Wspomnienia wzmacniają w nas ból i tęsknotę,ponieważ powracając nie dają spokoju...tylko przynoszą nam ogromny żal i łzy.Światełko pamięci i modlitwę,posyłam Panu do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Niby normalna kolej rzeczy narodziny i śmierć. To pierwsze, serca nasze cieszy, a drugie, wywołuje smutek i płacz..Lecz wpływu na to nie mamy. Jedynie pamięć zachować możemy o tych,których kochamy...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2000   2001   2002   ...   3045   3046    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012