◕ ❤️ ◕ PANIE KAZIMIERZU ◕ ❤️ ◕ Może chociaż we śnie
powrócisz na chwilę
By pomóc nam zmieniać nasz codzienny świat...
◕ ❤️ ◕
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Panie Jezu Chryste,prosimy Cię pokornie,obdarz naszych zmarłych radością
życia wiecznego....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANA P.KAZIMIERZU..[[♥]]
Zgłoś SPAM
A.O
Wspomnień melodia ciągle powtarzana...W naszych sercach pozostałeś..Miejsce,
które pozostawiłeś po sobie jest puste i nigdy już, nie da się wypełnić,
bo nie ma takiej osoby, jak TY Kazimierzu.
Zgłoś SPAM
(❤)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Spieszmy się kochać ludzi...Oni tak szybko
odchodzą".Ks.J.Twardowski.Zmarłych wieczność dotąd trwa,dokąd
pamięcią Im się płaci.Ja o Panu pamiętam i ta pamięć pozostanie na
zawsze.Światełko zapalam(*)
Zgłoś SPAM
(*)
Czy to dzień ponury, czy słoneczko świeci, ja zawsze jestem z Wami...Bo w
sercach waszych na zawsze zostałem...Będę Tam, w cieple Waszym się
grzał..Bo nic tak nie umacnia pamięci, jak dobre SERCE.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Śmierć jest straszna dla tych, dla których z życiem wszystko gaśnie,, nie
dla tych, których pamięć nie może umrzeć. (Cyceron)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bądź zawsze przy nas, „módl się za nami”. Uproś Anioła, by strzegł
nas za życia i gdy i nas zmierzch zastanie. Spoczywaj w pokoju wiecznym
Amen.Gdy opuści Cię, jedyna kochana osoba, życie jest PUSTKĄ.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sobotnie światełko pamięci dla Pana, Panie KAZIMIERZU ...
Zgłoś SPAM
córka
✾Śpisz mój kochany Tatusiu już tak długo..snem wiecznym, twardym,
nieprześnionym...a mnie tak bardzo smutno, bo wiem, że ten sen nigdy się nie
skończy ✾ Już nie zobaczę Ciebie, serce moje płacze..✾✾
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Panie Kazimierzu,Odeszliście z naszego życia, ale nigdy z serca..♡
ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ Lampeczka jaśniutka dla Pana, odpoczywaj w wiecznym
pokoju..♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Są ludzie, dzięki którym niebo jest piękniejsze...zaistnieją w naszym
życiu, przez chwilę... pozostawią ślad w sercu i nigdy już nie będziemy
tacy sami....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
A.O
Aleją utkaną z gwiazd pójdziemy do Ciebie..Tam, gdzie kończy się zło,
gdzie tylko szczęście jest..Ty już wszystko wiesz, a my chcemy wierzyć, ale
jest ciężko.[[*]]
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✿⊰♥⊱✿ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI,ZAWSZE W SERCU ✿⊰♥⊱✿
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Ci,którzy tu zostali,niech nie płaczą bez końca...niech zapamiętają,że
nasi Bliscy jeśli na to zasłużyli,napewno swe miejsce u Boga Miłosiernego w
Niebie...już mają.Zapalam Panu światełko mej pamięci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.