Ci,co od nas odeszli,nigdy tu nie powrócą...lecz na zawsze pozostaną w
naszych sercach i naszej pamięci.Spokojnego snu p.Kazimierzu...w cieple
zapalonej lampeczki mojej pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek,a wspomnień nikt nam nie odbierze.
Zawsze będą z nami. Światełko i modlitwę zostawiam.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
córka
╬♥╬ Tatku kochany, tak smutno zaczynać dzień, gdy nie ma już
Ciebie..tak smutno trwać w tym bezsensie, gdy nie ma już Ciebie...╬♥╬
Moje myśli, serce z Tobą...Lampeczka dla Ciebie Kaziuniu..╬♥╬
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Nic się tu nie zmieni... Samotność będzie nas okrążać, tęsknota za Wami
- wyrywać nam serca, a cisza - krzyczeć z rozpaczą. Łzy nie przestaną
płynąć do końca naszego tu pobytu.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.♥. PANIE KAZIMIERZU .♥. Najjaśniejsze światełko i modlitwa dla Pana.
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamięć sprawia, że jest nam łatwiej, pamiętamy uśmiech, słowa, chwile,
obrazy, których nic i nikt nie zniszczy, są z nami na zawsze dopóki
żyjemy...tak bardzo tęsknimy Kochani
Zgłoś SPAM
A.O
Bliski naszym sercom a dłoniom daleki..Wiedz, że tu zawsze na Ciebie, nasze
serca
czekają..I czy to dzień, czy też środek nocy..Bądź zawsze dla nas ku
pomocy..Pokój Twej duszy...
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Byłeś,jak smutno brzmią te słowa..Jesteś,znacznie lepiej..bo Ty,JESTEŚ z
nami nadal..w każdym wspomnieniu wspólnych chwil,Twoim uśmiechu..Niech
uśmiech ten będzie dla nas przewodnikiem każdego dnia..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zmarłych wieczność dotąd trwa,dokąd pamięcią IM się płaci...smutny
rachunek nie zna jednak dnia,by Ktoś wieczności swej nie utracił.Ja o Panu
pamiętam i ta pamięć zostanie we mnie na zawsze.((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Tak bardzo stęskniłam się Tatusiu kochany..Tak bardzo było mi brak
obecności przy Tobie..nawet tej wirtualnej♥♥Byłam przy Twoim grobie,gdzie
łzy gubię nieustannie..W zniczach mogiła, a ja przy TOBIE.♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
,, Wspomnienia są jedynym rajem z którego nie można nas wygnać..."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
... [*]... jasne promyczki pamięci na dzisiaj ... [*] ...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
PS.Halinko,mysle,ze doszlas do siebie? I mnie od tygodnia dopadlo ale sie nie
poddaje,zycze zdrowia i pozdrawiam serdecznie.Ricarda
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Choć nam smutno nadziei nie tracimy,że rozłąka przeminie jak sen,znów
pod rękę pójdziemy na spacer,musi przyjść i nadejdzie ten
dzień."Lampeczka dla Pana,P.Kazimierzu.
Zgłoś SPAM
córka
❤ Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ, KOCHANI, ZA PAMIĘĆ I ZNICZE DLA MOICH
RODZICÓW, PODCZAS MOJEJ NIEOBECNOŚCI..SERCEM BYŁAM Z WAMI..ZEPSUŁ SIĘ
KOMPUTER I DOPADŁA MNIE CHOROBA..
POZDRAWIAM SERDECZNIE...❤❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.